banner25

banner24

Efeler Belediyesi Veysipaşa'daki iş yerlerinde dezenfeksiyon çalışması yaptı

Efeler Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü’nün ilçe genelinde koronavirüs salgınına karşı sürdürdüğü yoğun mesaisi, Veysipaşa Mahallesi’nde devam etti. 

BELEDİYELER 08.02.2021, 15:26 08.02.2021, 16:23
Efeler Belediyesi Veysipaşa'daki iş yerlerinde dezenfeksiyon çalışması yaptı

Efeler Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü’nün ilçe genelinde koronavirüs salgınına karşı sürdürdüğü yoğun mesaisi, Veysipaşa Mahallesi’nde devam etti. Efeler Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü ekipleri, Veysipaşa Mahallesi’ndeki iş yerleri ve dükkânlarda dezenfeksiyon çalışması gerçekleştirdi.

Sağlık İşleri Müdürlüğü çalışanları her gün rutin olarak mesai başlamadan önce belediye hizmet binasını ve her meclis toplantısı öncesi Nevzat Biçer Nikah ve Konferans Salonu’nu dezenfekte ettiği gibi, salgınla mücadelede vatandaşların tüm dezenfeksiyon taleplerini de ücretsiz olarak karşılamaya devam ediyor.

EFELER BELEDİYESİ HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Halkın yoğun olarak kullandığı taksiler, kamu kurumları, okullar ve camiler gibi birçok noktada gerçekleştirdiği dezenfeksiyon çalışmalarına ara vermeden devam eden ekipler, aynı zamanda vatandaşların araçlarını da ücretsiz dezenfekte etmeye devam ediyor. 

Kaynak: ANKA
Yorumlar (0)