banner25

banner24

Efelerin yeşil ekipleri Girne Mahallesi’nde

Efeler Belediyesi, budama mevsiminin girmesiyle başlattığı ağaç budama çalışmalarını sürdürüyor.

BELEDİYELER 06.01.2021, 17:54
Efelerin yeşil ekipleri Girne Mahallesi’nde

 Çalışmalarda; kuruyarak tehlike arz eden, dalları kırılan ağaçların budama ve bakımları özenle gerçekleştiriliyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü çalışanlarının bu kapsamda yoğun mesai harcadığı son adres Girne Mahallesi oldu. Girne Mahallesi 2233 Sokak’ta ağaç budama işlerine devam eden ekipler, mahalle sakinlerinin memnuniyetiyle karşılaştı.

 MAHALLELİDEN BAŞKAN ATAY’A TEŞEKKÜR

Girne Mahallesi 2233 Sokak’taki bir sitede yöneticilik yapan Çetin Ilgar, sokaktaki ağaçların bakımı için Efeler Belediyesi’ne talepte bulunduğunu belirterek, “Başkanımız Mehmet Fatih Atay’ın talimatıyla talebimiz çok kısa sürede gerçekleşti. Ağaçlarımızın bakımı belediye ekipleri tarafından gerçekleştiriliyor. Başkanımıza çok teşekkür ederiz. Park ve Bahçeler Müdürlüğü çalışanlarına da kolaylıklar diliyoruz” dedi.

BELEDİYELER HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Girne Mahallesi sakinlerinden Nihal Güneş Koç da Efeler Belediyesi’nin hizmetlerinden memnun olduğunu dile getirerek, “Efeler Belediye Başkanımız Mehmet Fatih Atay’a çok teşekkür ediyoruz. Başkanımız ve belediye çalışanlarına işlerinde kolaylıklar diliyoruz” diye konuştu.

Kaynak: HABER MERKEZİ
Yorumlar (0)