banner25

banner24

EFESEM Akademi öğrencileri Başkan Atay’ı ziyaret etti

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, EFESEM Akademi’de Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) ve Liselere Geçiş Sistemi (LGS) sınavına hazırlanan öğrencilerle yerleştirme sonuçlarının açıklanmasının ardından bir araya geldi.

BELEDİYELER 22.08.2022, 15:06
EFESEM Akademi öğrencileri Başkan Atay’ı ziyaret etti

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay’ın eğitimde fırsat eşitliğini sağlamak amacıyla hizmete açtığı EFESEM Akademi meyvelerini vermeye devam ediyor.

EFESEM Akademi’de destekleyici eğitim hizmeti alan öğrenciler, sınavlarda elde ettikleri başarılı sonuçlarıyla anne-babalarını, öğretmenlerini ve eğitim hizmetleriyle kendilerine desteği esirgemeyen Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay’ı sevindirdi.

Mutluluklarını paylaşmak ve teşekkürlerini iletmek için öğretmenleriyle birlikte Efeler Belediyesi’ni ziyaret eden öğrenciler, Başkan Atay’ın başarılarına büyük katkı sağladığını söylediler.

Öğrencileri tebrik eden Başkan Atay, gençlere bundan sonraki eğitim hayatlarında başarılar diledi.

Ziyarette bulunan EFESEM Akademi öğrencilerinden; Ceren Derin, Afyon Kocatepe Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği’ni, Doğukan Bulduk, Ankara Gazi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni, Enes Kaan Dede Elazığ Fırat Üniversitesi Yazılım Mühendisliği’ni, Yaren Yılmaz ise İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Tarih Bölümü’nü kazandı. LGS sınavı sonuçlarına göre ise Sudenaz Altar-Tire Belgin Atilla Çallıoğlu Fen Lisesi’ne, Elif Sena Savaş, Emel-Mustafa Uşaklı Anadolu Lisesi’ne, Mehmet Efe Kuzu ise İncirliova Spor Lisesi’ne yerleşme başarısını elde etti.

Ceren Derin - Afyon Kocatepe Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (Sıralama 20.000)

Doğukan Bulduk - Ankara Gazi Üniversitesi Hukuk Fakültesi (Sıralama 10.000)

Elif Sena Savaş - Emel Mustafa Uşaklıgil Anadolu Lisesi

Enes Kaan Dede - Elazığ Fırat Üniversitesi Yazılım Mühendisliği (Sıralama 98.000)

Mehmet Efe Kuzu - İncirliova Spor Lisesi

Sudenaz Altar - Tire Belgin Atilla Çallıoğlu Fen Lisesi

Yaren Yılmaz - İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Tarih Bölümü (Sıralama 13.000)

Kaynak: HABER MERKEZİ
Yorumlar (0)