banner25

banner24

Eviz Yapı 6'ıncı kez Kuşadası Spor'un ana sponsoru oldu

Kuşadası’na kazandırdığı yaşam projeleri ile tanınan Genç İş adamı Şakir Eviz 6. Kez Kuşadası Spor’un ana sponsorluğunu üstlenerek bir rekora daha imza attı. 

BELEDİYELER 02.09.2022, 18:22 02.09.2022, 18:27
Eviz Yapı 6'ıncı kez Kuşadası Spor'un ana sponsoru oldu

İlk olarak 2016 yılında sponsor olduğu Kuşadası Spor’a aralıksız 6 sezon destek olan Şakir Eviz 2022 -2023 sezonu için bir kez daha sponsorluk sözleşmesi imzaladı. Kuşadası Gençlik Spor Klübü binasında gerçekleşen imza töreni ile Eviz Yapı bu yıl TFF 3.Lig’de yer alan Kuşadası Spor Futbol takımının resmi sponsoru oldu. 


Kuşadası’nın sporsever Genç İşadamı Şakir Eviz imza töreni sonrası yaptığı açıklamada, “ Biz sadece bir inşaat firması değiliz. Yaşadığımız kente yaşam projeleri sunuyoruz. Yaptığımız projeler ile Kuşadası’nın marka değerini yükseltmeyi hedefliyoruz. Aynı zamanda da Kuşadası’nın her alandaki markasına da destek olamaya çalışıyoruz. Kuşadası Gençlik Spor Klübümüz de bu değerlerden biridir. 2016 yılından bugüne kadar 6 sezon klübümüzün destekçisi olduk. Taraftarlarımız ile birlikte deplasmanlarda takımımızı yalnız bırakmadık. Sağlıklı bireylerin en önemli yol arkadaşı spordur. Bu düşünce ile sağlıklı gençlerin yetişmesi için spor alanında ki desteklerimizin çıtasını yükselterek devam ettireceğiz. Kuşadası Spor’u hep birlikte özlenen günlerine kavuşturmak için çaba göstereceğiz. Hem şahsım adına hemde Eviz Yapı adına bugüne kadar bizlerden desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanımız Ömer Günel’e de ayrıca teşekkür ediyorum  dedi.

Kaynak: HABER MERKEZİ
Yorumlar (0)