AY-SİAD üyeleri Aydın basını ile buluştu

Aydın Yönetici Sanayici ve İş Adamları Derneği (AY-SİAD) 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla basın mensupları ile kahvaltıda bir araya geldi. Gazetecilerin gününü kutlayan AY-SİAD Başkanı Fırat Barışık, "Basın aslında bir şehrin kalbidir" dedi.

EKONOMİ 13.01.2022, 20:49 13.01.2022, 20:55
AY-SİAD üyeleri Aydın basını ile buluştu

Aydın Yönetici Sanayici ve İş Adamları Derneği, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kapsamında kahvaltı programı düzenledi. Programa Aydın Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti (ABGC) Başkanı Cem Ulucan ile çok sayıda gazeteci katıldı.

Programda konuşma yapan Başkan Fırat Barışık gazetecilerin gününü kutlayarak, "Biz dernek olarak, basınla ilişkilerimizi her zaman çok iyi tuttuk. Çünkü basın şehir için ülke için çok önemlidir. Yerel basın aslında bir şehrin kalbidir. Faaliyetlerimizi, hizmetlerimizi basın aracılığı ile üyelerimize, halkımıza en güzel şekilde duyuruyoruz. Basın olmazsa olmazımızdır. Destekleriniz için çok teşekkür ediyorum" dedi.

Aydın Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cem Ulucan ise "Yasama, yürütme ve yargıdan sonra gelen, dördüncü kuvvet dediğimiz basının dernekler aracılığıyla değil de oda veya birlik statüsüne kavuşarak yönetilmesi gerektiğine inanıyoruz" şeklinde konuştu.

Kaynak: HABER MERKEZİ
Yorumlar (0)