banner25

banner24

Başkan Sarıoğlu üreten yüreklerin bayramını kutladı

Türkiye Tarım Hayvancılık ve Arıcılık Federasyonu Genel Başkanı Mustafa Sarıoğlu, Kurban Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayımladı. 

GÜNCEL 19.07.2021, 18:56
Başkan Sarıoğlu üreten yüreklerin bayramını kutladı

Mesajında, TAHAP olarak her çalışmalarında aslında o hep özledikleri bayramlar için mücadele etmekte olduklarına vurgu yapan Başkan Sarıoğlu, üreten ve tüketen yüreklerin bayramını en içten dilekleriyle kutladığını söyledi. 
Başkan Sarıoğlu kutlama mesajında şu ifadeleri kullandı;
“Birlik ve beraberliğin, huzur ve selametin ifadesi olan özel günlerdir bayramlar. Toplumun kucaklaştığı, büyüklerin saygı, küçüklerin sevgi gördüğü bu güzel Kurban Bayramı'nı Milletçe huzur içinde geçirmemizi temenni ediyorum. Bizler TAHAP olarak her çalışmamızda aslında o hep özlediğimiz bayramlar için mücadele etmekteyiz. Çadırındaki arıcının yüzü gülmeden bir bayram düşünülebilir mi? Veya Karadeniz’deki çay ve fındık üreticisi bayrama huzurla girmeden bayram olabilir mi ? Aydındaki incirci, Ege’deki zeytinci, Akdeniz’deki turunçgilci mutlu olmadan, İç Anadolu’da tahıl ve bakliyatçı güven ile üretimini yapmadan bayram olur mu ? Besicinin yüzü gülmeden bayram olabilir mi? Peki bu gıdaları biz ve ailemiz güvenle tüketemeden bayram olabilir mi? Olmaz elbet. Biz TAHAP Ailesi olarak nice bayramları hep ağız tadıyla, alın teriyle geçirebilmek adına her daim, her gün çalışmaya devam edeceğiz. Bizler vatanımız ve milletimiz için hep iyiki'ler biriktirmenin derdinde olacağız. 81 il, 7 bölgede Tüm Üreten ve Tüketen Yüreklerin Bayramını en içten dileklerimle kutlar, büyüklerimin ellerinden, küçüklerimin gözlerinden sevgi ile öper, hasretle selamlarım ...

Kaynak: HABER MERKEZİ
Yorumlar (0)