banner25

banner24

Eviz Yapı'dan Kuşadası'na 24 derslikli okul

Bölgenin tanınmış işinsanı Şakir Eviz  yaşam projelerine hız kesmeden devam ediyor. Kuşadası’nda bir çok başarılı yaşam projesine  imza atan Eviz Yapı’nın genç patronu,  bu kez eğitim camiasını sevindirecek bir protokole imza attı. 

GÜNCEL 05.09.2022, 15:32 05.09.2022, 15:36
Eviz Yapı'dan Kuşadası'na 24 derslikli okul

Şakir Eviz , Aydın Valiliği ile yapılan protokol ile Kuşadası Türkmen  Mahallesinde 24  derslikli ilkokul yaptırarak Millli Eğitime bağışlayacak. Kuşadası’nda gerçekleştirdiği yaşam projeleri ile yapı inşaat sektörüne yeni bir anlayış getiren genç İşinsanı Şakir Eviz amaçlarının sadece yapı inşaa etmek olmadığının altını  çizdi.
Başarılı işinsanı Şakir Eviz imza töreni sonrasında “ Eviz Yapı olarak Kuşadası’nda bir çok projeyi hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Tabii ki projelerimizi gerçekleştirdiğimiz kentin gereksinimlerine de duyarlı olmaya çalışıyoruz. Bu kapsamda Kuşadası’nda ki bir çok kültür - sanat etkinliğinin de ana sponsorluğunu üstlenmiş durumdayız. Kuşadası artık sadece deniz kum güneş ile anılan bir turizm kenti değil. Aynı zamanda kültür sanat hatta spor alanında ciddi atılımlar yapıyor. Biz iş insanları sadece yatırımlarımızdan değil aynı zamanda yatırımlarımızı gerçekleştirdiğimiz yerlerde  yaşayanlarımızın ihtiyaçlarındana duyarlı olmak durumundayız. Bu bilinç ile Kuşadası’nın ihtiyaç duyduğu bir eğitim yuvasının yapımı için Sayın Valimiz Hüseyin  Aksoy’un liderliğinde bir çalışma yaptık. 24 derslikli olarak inşaa edilecek yeni eğitim yuvamızı inşallah kısa sürede tamamlayarak milli eğitime kazandıracağız. Bu konuda desteklerini esirgemeyen Sayın Valimize ve bürokratlarına,  Kuşadası Belediye Başkanımız Sayın Ömer Günel’e  teşekkür ediyoru

Kaynak: HABER MERKEZİ
Yorumlar (0)