İŞKAD’dan Stratejik Gruplar Çalıştayı

Aydın İş Kadınları Derneği (İŞKAD), kadınların ekonomik ve sosyal yaşamda daha fazla yer alması için Stratejik Gruplar Çalıştayı gerçekleştirdi.  Aydın Ticaret Odası'nın toplantı salonunda gerçekleştirilen çalıştayda “birlik ve beraberlik” vurgusu öne çıktı. 

GÜNCEL 28.11.2021, 20:17
İŞKAD’dan Stratejik Gruplar Çalıştayı

Aydın İş Kadınları Derneği (İŞKAD), kadınların ekonomik ve sosyal yaşamda daha fazla yer alması için Stratejik Gruplar Çalıştayı gerçekleştirdi. Aydın Ticaret Odası'nın toplantı salonunda gerçekleştirilen çalıştayda “birlik ve beraberlik” vurgusu öne çıktı. 

İŞKAD Stratejik Gruplar Çalıştayının açılış konuşmasında kadınların birlik ve beraberliğine dikkat çeken İŞKAD Başkanı Belgin Çekmen Altay, "İŞKAD tüm üyeleri ile beraber sinerji oluşturarak birlikte çalışma alanlarını geliştiriyor ve genişletiyor.  Biz aktif iş yaşamındaki iş kadınları olarak ortak alanlarımızı çoğaltalım. Kadınların muhteşem bir koordinasyon gücü var ve bunu doğru kullanmamız gerektiğini düşünüyoruz.  Bu sebeple, dernek faaliyetlerimizi artırmak amacıyla tüm üyelerimizin aktif olarak dahil olacağı bir grup çalışması yapıyoruz. Burada üyelerimizin ışığını hissediyor ve stratejik gruplarımızın üreteceği projelerin gücünü şimdiden görüyorum” dedi. 


İŞKAD Başkan Yardımcısı Pelin Yardım,
çalıştayda oluşturulacak grupların kapsam ve faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Ortak görüş ve kararla oluşturulan 6 strateji grubu, üyelerin katılımı ile ilk toplantısını da gerçekleştirmiş oldu. Çalıştay grupları her toplantı sonrasında kendi içerisinde rapor hazırlayarak yönetim kuruluna sunacak.  

Kaynak: HABER: AYŞE YILMAZ
Yorumlar (0)