banner25

banner24

CHP'Lİ HALUK KOÇ, BTP GENEL BAŞKANI HÜSEYİN BAŞ'I ZİYARET ETTİ

CHP Ankara Milletvekili Ahmet Haluk Koç, Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş’ı ziyaret etti. BTP Genel Merkezi'nde yapılan görüşmede ülke gündemine ilişkin konular ele alındı. Görüşme sonrası BTP lideri Baş, Koç’a Merhum Haydar Baş’ın "Milli Ekonomi Modeli" ve "Hoş Geldin Atatürk" kitaplarını hediye etti.

GÜNDEM 13.06.2021, 17:49
CHP'Lİ HALUK KOÇ, BTP GENEL BAŞKANI HÜSEYİN BAŞ'I ZİYARET ETTİ

CHP Ankara Milletvekili Haluk Koç, Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş’ı ziyaret etti.

CHP Ankara Milletvekili Koç, BTP Genel Başkanı Baş ile görüşmesinin ardından; “Hüseyin Bey’i BTP Genel Başkanlığı'na seçilmesinden dolayı tebrik ettik. Prof. Dr. Haydar Baş'ın vefatının seneyi devriyesinde de rahmet dileklerimizi ilettim. Siyasetin geneli ile ilgili değerlendirmelerde bulunduk. Çok teşekkür ediyoruz” dedi 

Hüseyin Baş ise sosyal medya hesabında, “CHP Ankara Milletvekili, baba dostumuz, kıymetli ağabeyim Sayın Prof. Dr. Haluk Koç genel merkezimizde bizleri ziyaret etti. Siyasi tecrübelerinden ziyadesiyle istifade ettik. Kendisine çok teşekkür ediyorum” mesajını paylaştı.

Görüşme sonrası BTP Geney Başkanı Baş, Koç’a; Haydar Baş’ın "Milli Ekonomi Modeli" ve "Hoş Geldin Atatürk" kitaplarını hediye etti.

 

Yorumlar (0)