banner25

banner24

Efeler’in minikleri Atatürk’ü andı

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay’ın ilçeye kazandırdığı gündüz bakımevlerinde eğitim gören çocuklar, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ebediyete intikalinin 84’üncü yıl dönümünde düzenledikleri programla andı.

GÜNDEM 10.11.2022, 16:10
Efeler’in minikleri Atatürk’ü andı

Efeler Belediyesi’nin kreşlerinde eğitim gören 3, 4 ve 5 yaşlarındaki miniklerin 10 Kasım Atatürk’ü Anma Programı saygı duruşuyla başladı. Saygı duruşunun ardından öğretmenleri eşliğinde İstiklal Marşı okuyan minikler daha sonra sınıflarındaki Atatürk fotoğrafının altına evlerinden getirdikleri çiçekleri bıraktı.

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, “Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘Ey yükselen yeni nesil, istikbal sizsiniz. Cumhuriyeti biz kurduk, onu yükseltecek ve yaşatacak olan sizlersiniz’ diyerek işaret ettiği çocuklarımızı, Atatürk ve Cumhuriyet sevgisiyle büyütmek için üzerimize düşen sorumluluğun farkındayız. Bu sorumluluğun gereği olarak kreşlerimizde de program düzenleyerek Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü 84’üncü ölüm yıl dönümünde çocuklarımızla andık. Kreşlerimizde Atatürk’ü anmaya ve anlatmaya devam edeceğiz.” dedi.

Kaynak: HABER MERKEZİ
Yorumlar (0)