Karabağlar Belediyesi, kentin en işlek noktalarından birinde yer alan taşınmazı için kiralama ihalesine çıkacak. Her gün on binlerce İzmirli'nin kullandığı Üçyol Uğur Mumcu Parkı bitişiğindeki tesis, restoran ve kafeterya olarak kullanılmak üzere 7 yıllığına kiralanacak.

Bahçelievler'de yeme-içme mekanlarının bulunduğu bölgeye ayrı bir değer katan tesis, Üçyol Metro İstasyonu'nun yanı sıra konut ve iş yerlerine yakınlığı ile de ön plana çıkan bir konumda yer alıyor. İnönü Caddesi'yle Ali Rıza Avni Bulvarı arasındaki tesis, 988 metrekaresi kapalı, 1277 metrekaresi açık olmak üzere toplam 2265 metrekare büyüklüğe sahip.

Kiralama ihalesi 19 Ocak 2023 tarihinde saat 11.00'de, Karabağlar Belediyesi Ana Hizmet Binası Encümen Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilecek. İhale, 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu'nun 45. maddesine göre açık teklif usulüyle yapılacak.

Muhammen bedeli yıllık 1.100.000 TL+ KDV olarak belirlenen taşınmazın kiralama ihalesiyle  ilgilenenler, “www.karabaglar.bel.tr” adresinin “ihaleler” başlığını tıklayarak ya da mesai saatleri içinde 0 232 414 76 29 ve 414 80 40 numaralı telefonları arayarak bilgi sahibi olabilecekler.

BORNOVA ŞEHİR STADI’NIN SOYUNMA ODALARI YENİLENDİ BORNOVA ŞEHİR STADI’NIN SOYUNMA ODALARI YENİLENDİ

Ayrıca ihale şartnamesi için Karabağlar Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğü'ne başvuru yapılabilecek.