banner25

banner24

Zamlar çileden çıkardı! Ünlü oyuncu Zafer Algöz, artık otomobilini kullanmayacak

Vale ve otopark ücretlerine art arda gelen zamların ardından çileden çıkan ünlü oyuncu Zafer Algöz, bundan sonra otomobilini kullanmayacağını söyledi. Algöz, klasik arabalara olan ilgisiyle biliniyor.

MAGAZİN 07.04.2022, 10:10
Zamlar çileden çıkardı! Ünlü oyuncu Zafer Algöz, artık otomobilini kullanmayacak

Türkiye'de başta benzin ve motorin fiyatları olmak üzere otomobil sektörüne ilişkin gelen zamlar, vatandaşın cebini zorladı. Zamlar nedeniyle otomobillerini kullanmakta sorun yaşayanlara, ünlü isimler de eklendi.

"İKİ SAATE 100 LİRA İSTİYORLAR"
Oyuncu Zafer Algöz, önceki gün Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı. Elindeki araç muayene evraklarıyla görüntülenen Algöz, otoparklarda iki saatlik park ücretine 100 lira istendiğini ve bu nedenle artık aracıyla İstanbul trafiğine çıkmadığını söyledi.

Zamlar çileden çıkardı! Ünlü oyuncu Zafer Algöz'den çok konuşulacak otomobil kararı

"NEDEN ARABA KULLANAYIM"
Algöz, "Araç muayene gittik, yanlışlıkla başına bir rakamı yazmayı unutmuşlar bir hata yüzünden üç gündür uğraşıyorum. Ben genelde pek araba kullanmam, İstanbul'da kullanmak belalı iş, aldığın zaman bela alıyorsun. Nereye park edeceksin, kime bırakacaksın? Park ediyorsun iki saat duruyorsun adam diyor 'Yüz lira ver' diyor. Ben o zaman taksiyle gider gelirim, niye otoparka para vereyim?" diye konuştu. (Haberler.com)

MAGAZİN HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar (0)