banner25

banner24

AKSİGORTA VE TOFAŞ’TAN YENİ İŞ BİRLİĞİ

Tofaş ve çatısı altındaki markalar ile iş birliği gerçekleştiren Aksigorta; FIAT, Alfa Romeo ve Jeep markalarına özel 'Marka Kasko' sunacak.

ŞİRKET HABERLERİ 09.02.2021, 10:29
AKSİGORTA VE TOFAŞ’TAN YENİ İŞ BİRLİĞİ

Tofaş ve çatısı altındaki markalar ile iş birliği gerçekleştiren Aksigorta; FIAT, Alfa Romeo ve Jeep markalarına özel 'Marka Kasko' sunacak.

Sabancı Holding iştiraki Aksigorta, Tofaş ve çatısı altındaki markalar ile iş birliği gerçekleştirdi. Hayata geçen iş birliği ile Aksigorta, FIAT, Alfa Romeo ve Jeep markalarına özel marka kasko sunmaya başladı. Aksigorta Genel Müdür Yardımcısı Tolga Tezbaşaran, “Mevcut kasko içeriğimizi, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine yönelik olarak geliştirmeye devam ediyoruz. Bu anlamda Türkiye otomotiv sanayinin öncü kuruluşu Tofaş ile bir iş birliği hayata geçirdik. Türkiye’de Tofaş tarafından temsil edilen FIAT, Alfa Romeo ve Jeep markalarına özel olarak Marka kasko ürünü geliştirdik. Aksigorta olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklanarak geliştirdiğimiz ürün ve hizmetlerle onların yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Tofaş Satış Sonrası ve Yedek Parça Direktörü Hüseyin Şahin ise yni iş birilğine ilişkin şu değerlendirmeyi yaptı:

“Tofaş olarak en önemli önceliklerimizden biri müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik en iyi deneyimi sunmak. Aksigorta ile ilk iş birliğimizi sürücü ve aracı birbirine bağlayan teknolojimiz Fiat Yol Arkadaşım Connect özelinde gerçekleştirmiş, bağlantılı araç teknolojisiyle kasko poliçelerinde “akıllı fiyatlandırma” dönemini başlatmıştık. Aksigorta ile iş birliğimizi büyütüyor ve temsil ettiğimiz markalarımız ile müşterilerimize; yetkili servis ve orijinal parça ile onarım güvencesi sağlayan Marka Kaskoyu devreye alıyoruz. Bu iş birliği ile; Fiat, Alfa Romeo ve Jeep müşterilerimiz, olası risklere karşı geniş sigorta teminatları ile güvende olabilecek, Tofaş ve Aksigorta’nın sağladığı ayrıcalıklı hizmetlerden faydalanabilecekler.” 

Yorumlar (0)