AK Parti Aydın İl Başkanı hastane Başhekimini ziyaret etti

AK Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen, AK Parti Efeler İlçe Başkanı Hüsnü Elbir ve yönetim kurulu üyeleri, 28 Eylül 2021 tarihinde Hastane Başhekimi Doç. Dr. Gülnur Taşcı Bozbaş'ı makamında ziyaret etti.

SİYASET 30.09.2021, 14:19 30.09.2021, 15:06
AK Parti Aydın İl Başkanı hastane Başhekimini ziyaret etti

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir’in de yer aldığı ziyarette, Başhekim Doç. Dr. Gülnur Taşcı Bozbaş yapımı tamamlanan ve yakın zamanda hizmete açılması planlanan hastane binası hakkında bilgi verdi.

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir, “Yeni Nesil Hastanemizin teknolojik kapasitesi, konfor düzeyi incelendiğinde Aydın için bir gurur kaynağı olacağını düşünüyoruz. Ülkemize, Aydınımız’a ve Üniversitemize hayırlı uğurlu olsun.” dedi.

Üniversitemizin 2021-2022 Akademik Yılına hazır olduğunu belirten Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir, kampüs alanımız içerisinde bulunan Kredi ve Yurtlar Kurumuna ait 3 bin 80 kişilik öğrenci yurdunun yapımının tamamlandığını, yakın zamanda da açılışının yapılacağını söyledi. Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir, “Türkiye’de kız yurdu açısından öğrencisini dışarıda bırakmayan tek Üniversiteyiz. Tamamlanan yurdun yan tarafında 25 dönümlük bir alanda bin 750 kişilik yurdumuzun inşaatı başladı. Önümüzdeki dönemde öğrenci kenti sıralamasında ikincilikten birinci sıraya yükseleceğimize inanıyorum.” dedi.

Ziyaret, yeni hizmete açılacak olan hastane binasının gezilmesi ve bölümlerin incelenmesinin ardından sona erdi.

Yorumlar (0)