banner25

banner24

İLÇE SAKİNİ KADINLAR TEPEBAŞI PROJELERİNİ YERİNDE GÖRDÜ

Tepebaşı Belediyesi’nin projelerini incelemek üzere kente gelen ilçe sakini kadınlar, çalışmaları yerinde gördü. Misafir kadınlar, Tepebaşı’nın çalışmalarını beğendiklerini ifade etti.

YURT 16.10.2022, 13:49
İLÇE SAKİNİ KADINLAR TEPEBAŞI PROJELERİNİ YERİNDE GÖRDÜ

Tepebaşı Belediyesi’nin projelerini incelemek üzere kente gelen ilçe sakini kadınlar, çalışmaları yerinde gördü. Misafir kadınlar, Tepebaşı’nın çalışmalarını beğendiklerini ifade etti.

Eskişehir’in ilçelerinden gelerek Tepebaşı’nın hayata geçirdiği projeleri yerinde gören kadınlar çalışmalardan etkilendiklerini ifade etti. Melih Savaş Yaşam Köyü, İbrahim Ethem Kesikbaş Engelliler Montaj Atölyesi, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Merkezi, Aşağı Söğütönü Belde Evi, Mustafa Kemal Atatürk Spor Tesisleri Su Sporları Merkezi, Şirintepe Çocuk Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Alzheimer Konukevi gibi noktaları yerinde gördü. Misafir kadınlar ziyaret ettikleri merkezde yetkililerden de bilgiler aldı.

“HERKES GELSİN GÖRSÜN”

Vatandaş Emine C. “Daha önce duydum ama ilk defa geziyorum. Parası olan ile olmayanın ayrılmadığı bir yer. Özellikle Alzheimer Merkezi çünkü Alzheimer çağımızın hastalığı. Yaşlılara da kucak açan bir yer, mükemmel ötesi bir yer. Bizim de Alzheimer hastalarımız var. Bakılan var, bakılamayan var. Çoluğu çocuğu bakmadığından değil de çalışıyorlar. Çocukların hastalarını bıraktıklarında gözleri arkada kalmayacağı bir yer. Çok teşekkürler. Düşüncesi bile mükemmel. Herkes gelsin görsün. Zaten Ahmet Ataç çok çalışkan ve halkla birebir bir insan. Yani halktan kendini hiç kopartmadı, yıllardır halkla iç içe. Düğünlerde, derneklerde, cenazelerde Ahmet Ataç’ı her yerde görebiliyorsun. Makamına çekilmiş bir insan değil. O çok sosyal biri. Daha iyi bir yerlerde görmek isteriz” diye konuştu.

“ÇOCUKLAR İÇİN BİRÇOK KURS AÇMIŞ SIRF KÖTÜ ALIŞKANLIKLARDAN KORUNSUNLAR DİYE”

Şerife S. İse, “Allah böyle başkanları çoğaltsın eksiltmesin. Başkanımız çocuklar için birçok kurs açmış sırf kötü alışkanlıklardan korunsunlar diye. Biz böyle eğitim istiyoruz” dedi.

“TÜRKİYE ESKİŞEHİR OLSUN”

Ferihan S. “Daha önceden gelememiştim. Çok memnun kaldık. Güzel projeler. Alzheimer Merkezini çok beğendik, çok güzel düşünmüş. Annesine babasına bakamayanlar için güzel bir yer açmış. Memnun kaldık. Herkes gelsin buralardan örnek alsınlar. Türkiye Eskişehir olsun” diye konuştu.

“ESKİŞEHİRLİ OLMAKTAN GURUR DUYUYORUM”

Havva Ç. “Eskişehirli olmaktan gurur duyuyorum. Böyle bir başkanla yönetildiğimiz için daha büyük bir gurur duyuyorum. İlk defa gezdim. Hiçbir yeri görmemiştim. Çok memnun oldum. Böyle bir yerlerin olması ve insanlara hizmet vermesi çok gururlandırdı beni. İnsanlar geleceğine güzel bakmaya başlıyor. Bütün belediyeler, bütün başımızdaki insanlar böyle çalışmış olsa Türkiye uçar. Her yer Eskişehir olmalı bence. Şimdi benim teyzem var. Alzheimer. Ona ben bakıyorum. ‘Sen olmazsan ben ne yaparım?’ diyor. Ama ben şimdi çok mutluyum oldum. Mükemmel çok güzel çalışmışlar” dedi.

Konuk kadınlar merkezleri ziyaret etmelerinin ardından Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç ile de bir araya gelerek tebriklerini iletti ve hatıra fotoğrafı çektirdi.

Yorumlar (0)