banner25

banner24

MERKEZEFENDİ’DE 23 NİSAN COŞKU İLE KUTLANACAK

Merkezefendi Belediyesi, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 101. yılında, dünyada çocuklara armağan edilen tek bayram olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı büyük bir coşku ile kutlamaya hazırlanıyor. Etkinlikler kapsamında, 23 Nisan Cuma günü Merkezefendi Belediyesi Bando Takımı, maskotlar ve palyaçolar eşliğinde bayraklarla süslenmiş TIR'larla mahalleleri dolaşıp şarkılarıyla vatandaşlara bayram coşkusunu yaşatacak.

YURT 22.04.2021, 13:01
MERKEZEFENDİ’DE 23 NİSAN COŞKU İLE KUTLANACAK

Merkezefendi Belediyesi, TBMM’nin açılışının 101. yılında, dünyada çocuklara armağan edilen tek bayram olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı büyük bir coşku ile kutlamaya hazırlanıyor. Etkinlikler kapsamında, 23 Nisan Cuma günü Merkezefendi Belediyesi Bando Takımı, maskotlar ve palyaçolar eşliğinde bayraklarla süslenmiş TIR'larla mahalleleri dolaşıp şarkılarıyla vatandaşlara bayram coşkusunu yaşatacak.

Bayram coşkusunu mahallelere ve sokaklara taşıyacaklarını belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün Türkiye'nin aydınlık geleceği çocuklarımıza armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı, etkisini sürdüren koronavirüs salgını nedeni ile bu yıl da meydanlarda yan yana kutlayamayacağız” dedi.

Doğan, “Bu büyük bayramın coşkusunu mahallelerimize, sokaklarımıza taşıyacağız. Balkonlarımızı, pencerelerimizi bayraklarla, atamızın resimleriyle süsleyelim. Dünyanın çocuklara armağan edilen tek bayramını bu yıl da bizlere yaraşır şekilde, kalplerimiz bir arada, coşkuyla kutlayalım” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)