HABER: TUĞBA AYDIN

Seçim çalışmaları için sahaya inen AK Parti Aydın milletvekili adayları ilk olarak Adnan Menderes Demokrasi Müzesini ziyaret etti. AK Parti İl Başkanı Gökhan Ökten ve AK Parti Aydın İl Gençlik Kolları Başkanı Ozan Ancın’ın öncülüğünde sahaya inen 28. AK Parti Aydın Milletvekili Adayları Mustafa Savaş, Seda Sarıbaş, Ömer Özmen, Mustafa Abak, Mehmet Umut Tuncer, Duygu Göğde, Murat Gün ve Mehmet Arkun, Nazilli Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amirliği’ne gitti.

WhatsApp Image 2023-04-12 at 19.54.39

Kuyucak, Bozdoğan, Karacasu ve Nazilli ziyaretlerinde ilçe başkanları tarafından karşılanan milletvekili adayları vatandaşlarla bir araya geldi. Aydın’da seçim startını verdiklerini dile getiren AK Parti Aydın İl Başkanı Gökhan Ökten, Türkiye ve Aydın Yüzyılı için gece gündüz demeden çalışmalarına devam ettiklerini belirterek, “Her şey 14 Mayıs’ta başlamıştı. ‘Yeter söz de karar da milletindir’ ülküsü ve şiarıyla çıktığımız bu kutlu yolda, iradesini temsil ettiğimiz milletimizin üstünde hiçbir güç tanımadan demokrasi bayrağını yarınlara taşımaya ant içtik” dedi.

WhatsApp Image 2023-04-12 at 19.54.39 (1)

"MİLLETİN DEDİĞİ OLACAK"

Bozdoğan, Nazilli, Kuyucak, Karacasu ve Buharkent’i kapsayan seçim çalışmalarında vatandaşın gözündeki ışığı gördüklerini ifade eden Ökten, “Biz Sayın Cumhurbaşkanımızın ifadesiyle, ‘milletin üstünde başka bir güç tanımıyoruz’. Bundan 73 yıl önce millet ne dediyse, 14 Mayıs’ta da o olacak. Türkiye’de artık vesayet odaklarının ve bir avuç imtiyazlı zümrenin değil, milletin dediği olacak. 21 yıldır aynı inanç ve kararlıkla hedefe emin adımlarla ilerliyoruz. Hedef 2053, hedef 2071, hedef Türkiye yüzyılı” ifadelerini kullandı.

SİYASET HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ