11:50 GÜNCEL

Aydınlıların düğünlerinde, şenliklerinde olmazsa olmazlarını pişirdikleri büyük kazanları görmüşsünüzdür.Her etkinlikte birbirinden lezzetli yemeklerin pişirildiği bu kazanlar nerede ve ne kadar satılıyor sizin için sorduk? İncirliova pazarında pazarcılık yapan Zeynep Öztunar sizler için sorulara yanıt verdi..

09:58 GÜNCEL

Aydın Ticaret Borsası, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğ’nin 80. Genel Kurul Toplantısı’na katıldı.

09:41 GÜNDEM

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, yasa dışı bahis, nitelikli dolandırıcılık, nitelikli hırsızlık ve çevrimiçi çocuk müstehcenliği suçlarına yönelik 20 ilde düzenlenen “SİBERGÖZ-39” operasyonlarında 74 şüphelinin yakalandığını açıkladı.

09:30 GÜNCEL

İncirliova balık pazarında son durum ne? Balık fiyatları ve esnafın satışları nasıl gidiyor? Bu soruların yanıtını balıkçı esnafı Murat Can Mansur verdi.

09:20 GÜNCEL

Bugün İncirliova'dayız! İncirliovalılara, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'ndan yapmasını istediğiniz bir hizmet var mı? diye sorduk..

09:10 GENEL

Aydın'ın İncirliova ilçesinde yaşayan bir vatandaş, eşine olan aşkını Aydın Haberleri'ne anlattı.

01:17 GÜNDEM

Kamu Alımlarının Elektronik Ortamda Yapılmasına İlişkin Uygulama Yönetmeliği Resmi Gazete'de yayımlandı.

00:10 GÜNDEM

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), piyade  sözleşmeli onbaşı Recep Kabala'nın Pençe-Kaplan Harekatı bölgesinde şehit olduğunu bildirdi.

17 saat önce GÜNDEM

Milli Eğitim Bakanlığı, 20 bin sözleşmeli öğretmen ataması için başvuru duyurusunu yayımlandı. Başvurular, 20-31 Mayıs 2024 tarihleri arasında elektronik ortamda alınacak.

18 saat önce YURT

DEVA Partisi'nden 31 Mart seçimlerinde Konak Belediye başkan adayı olan Ali Rıza Uygur'un da aralarında bulunduğu 83 isim istifa ederek CHP'ye katıldı. Yeni üyeler için CHP Konak İlçe Başkanlığı'nda düzenlenen rozet takma töreninde konuşan CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu, genel başkan Özgür Özel'in "Baba evi" çağrısını hatırlatarak, İzmir’de üye sayısını 1 yıl içinde ikiye katlamayı hedeflediklerini söyledi.