Vatandaşların konforunu arttırmak için yatırımlarına her geçen gün bir yenisini ekleyen Büyükşehir Belediyesi; Efeler ilçesi Evliya Çelebi Caddesi’nde kazı çalışmalarına başladı.

efeler evliya çelebi cad efeler evliya çelebi cad1
 

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Yol Yapım ve Bakım Şubesi ekipleri, kentin birçok noktasında eş zamanlı olarak yol yapım çalışmalarına devam ediyor.

efeler evliya çelebi cad12 efeler evliya çelebi cad11

Bu kapsamda; Efeler ilçesi Evliya Çelebi Caddesi’nde de kazı çalışmaları sürdürülüyor. Vatandaşlar için yolları daha güvenli ve konforlu hale getirmeye devam eden ekipler, kazı çalışmalarının ardından sıcak asfalt serimine başlayacak.

efeler evliya çelebi cad2 efeler evliya çelebi cad3

Vatandaşlar, Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı çalışmalarla daha konforlu yollara sahip olduklarını dile getirerek Başkan Çerçioğlu’na teşekkür etti. Çerçioğlu, hizmet odaklı belediyecilik anlayışı ile çalışmalarına devam edeceklerini ifade ederek, ‘‘Vatandaşlarımızın en iyiyi hak ettiğini bilerek yatırımlarımızı sürdürüyoruz. Sorumluluk alanımızdaki tüm yollarda eş zamanlı olarak altyapı ve üstyapı çalışmalarımız devam ediyor.’’ dedi.

efeler evliya çelebi cad5 efeler evliya çelebi cad8