İYİ Partili Karakaş ile AK Partili Gökçek arasında hesap tartışması yaşandı İYİ Partili Karakaş ile AK Partili Gökçek arasında hesap tartışması yaşandı

HABER: TUĞBA AYDIN

Aydın Büyükşehir Belediyesi ve CHP'li 13 ilçe belediye başkanı gerçekleştirdikleri basın toplantısıyla ortak bir bildiri yayınladı. Yayınlanan ortak bildiride, CHP'li belediyelerin derin yoksulluğun yaşandığı bu günlerde vatandaşların yanında olmaya devam edeceği vurgulandı. 

"HİZMET ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ"

Yayınlanan bildiride, "Derin yoksulluğun, ekonomik krizin, hayat pahalılığının tüm Türkiye'yi olduğu gibi ilimizi de etkisi altına aldığı bu dönemde; bizler, Aydın'a hizmet eden Cumhuriyet Halk Partili Belediye Başkanları olarak bir araya gelerek, vatandaşlarımızın AKP politikaları nedeniyle yüzleştiği bu buhranı daha az hissetmeleri için alınacak tedbirleri değerlendirdik.
Yerel yönetimlerde sosyal politikaların, sosyal belediyeciliğin ve sürdürülebilir kent yönetiminin en iyi uygulama örneklerini hayata geçiren Cumhuriyet Halk Partisi belediyeleri, bundan sonra da hayatın farklı alanlarında uygulayacağı projelerle, Aydın halkının refahını arttırmaya, ekonomik krizin etkilerini azaltmaya devam edecektir. Aydın'a hizmete duyduğumuz yüksek motivasyonla, Aydın Büyükşehir Belediyesi ve Cumhuriyet Halk Partili 13 ilçe belediyesi olarak gerçekleştireceğimiz ortak projeler, bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da Aydın halkına hizmet etmeye, şehrimizi daha modern kılmaya yönelik olacaktır" ifadeleri kullanıldı.
Ekran Resmi 2024 07 10 16.45.42

SİYASET HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Editör: Tuğba Aydın