HABER: EKİN KORKMAZ
19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Hükümet Konağı'nda Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürü Cenap Fillikçioğlu, Atatürk Anıtı’na çelenk sundu.
Program, saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunmasının ardından sona erdi.
19 Mayıs etkinliğine, Efeler Belediye Başkanı Anıl Yetişkin, Aydın milletvekilleri, kurum müdürleri, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve öğrenciler katılım sağladı.
Programın ardından protokol üyeleri ve öğrenciler Atatürk Spor Salonu’na kortej yürüyüşü gerçekleştirdi.
Editör: EKİN KORKMAZ