Aydın İl Jandarma Komutanlığınca, Aydın'ın Sultanhisar ilçesi Tuzburgazı mahallesinde icra edilen şok yol faaliyeti esnasında şüphe üzerine durdurulan araç içerisinde yapılan aramada 1 adet işlemeli hançer ele geçirildi. M.H.T isimli şüpheli şahıs hakkında adli süreç devam ediyor.

Aydın'da bir şahsın evinden 30 bin TL'lik ev eşyası çalındı Aydın'da bir şahsın evinden 30 bin TL'lik ev eşyası çalındı

@aydinhaberlericom

dünya vatandaşlığına kabul edilen ilk insansı robot Sophia Oğuzhan Uğur'un Mevzular Açık Mikrofon programına katıldı. Programın tanıtım videosunda Sofia'ya soru ve cevabı gündem oldu. Soru: “Kemal Kılıçdaroğlu istifa etmeli midir?” Robot Sophie: “Evet, istifa etmelidir.”

♬ orijinal ses - AYDIN HABERLERİ
@aydinhaberlericom 🏠Son günlerin en büyük sorunu konut ve iş yeri kiralarındaki büyük artış, hem kiracıyı hem mülk sahibini zor durumda bırakıyor 🏠Kira bedeli kadar kazanmadığını söyleyen esnaf, fahiş artışlara çözüm bulunmasını istedi 🏠Aydın İnşaatçılar ve Emlakçılar Odası Başkanı Alaattin Durmaz, konut kiralarındaki yüzde 25 artış sınırının iş yeri kiralarında da uygulanması gerektiğini belirtti 🏠Kiralara yönelik şikayetler artarken bu konunun ilerleyen günlerde daha büyük sorunlara yol açacağı endişesi oluştu 🏠Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda belirtelim#aydinhaberleri #voxpoptr #aydınhaberleri ♬ orijinal ses - AYDIN HABERLERİ