HABER: EKİN KORKMAZ

Mundo Baby SPA & Kids Zone Aydın'da hizmet vermeye başladığı günden bu yana bebekli ailelerin bir numaralı tercihi oldu. İşletme sahibi Nazik Yılmaz ve Maya Duman'ın birlikte açtığı ve aynı zamanda birlikte eğitim verdiği kurumda, çocuklar hem eğleniyor hem de öğreniyor. 2012 yılından beri anaokulu öğretmenliği yapan Yılmaz, "Kendi iş yerimi açmak çok istiyordum ama kreş ve anaokulu değil daha farklı konsept düşünüyordum. Sonra önceden aynı kurumda çalıştığım şu an ki ortağım İngilizce öğretmeni Maya Duman'la otururken güzel bir iş ne yapabilriz diye düşünürken ben Baby SPA açmaya karar verdim o da İngilizce bölümü. Diğer İngilizce öğreten kurumlardan farklı olarak çocuklar burada eğlenerek öğreniyor. Birinci ayımızı tamamladık. Güzel gidiyor her şey" dedi. 

"BABY SPA'NIN BEBEKLERE KATKISI ÇOK FAZLA"

Kurumun hizmetlerinden bahseden Yılmaz; "Merkezimizde 3 alanımız var. Bunlardan biri Baby SPA alanı. SPA bölümünde 0-36 ay bebekler 4 kiloyu doldurduktan sonra SPA'ya gelerek yarım saat jakuzide hidroterapi ve floting masaj alıyor burada rahatlıyorlar. Rahatladıktan sonra tatlı badem yağıyla 15 dakika doğal el masajı yapıyorum. Burada 3 farklı köşemiz var. O köşelerde onların fotoğrafını çekip ailelere teslim ediyoruz.  Aydın'da Baby SPA'nın ne olduğu bilinmiyor. Ülkemizde de 3 yıldır revaçta olan meslek. Suyun antik çağlardan beri bebeklere etkisi ve katkısı çok fazla. Çocukların beyin ve kas gelişimine muazzam bir katkısı var" diye konuştu.

"ÇOCUKLAR OYUN OYNAYARAK İNGİLİZCE ÖĞRENİYOR"

İngilizce alanında çocukların daha mutlu bir şekilde eğitim gördüklerini anlatan Yılmaz, "Diğer alanımız ingilizce bölümümüz. Yabancı öğretmenimiz giriyor. 4 yaştan 10 yaşa kadar çocuklarımıza diğer kurumlardan farklı olarak çocuklar oyun oynarak İngilizce öğreniyor. İngilizce alanında 2 bölüm var biri İngilizce eğitim yeri diğeri alt katta bulunan sinema ve jimnastik yerimiz var. Çocuk istediği yeri kullanabiliyor burada. Bahçemiz de var orada da eğitim veriyoruz" ifadelerini kullandı. 

ADÜ'de öğrenci yemeği 15 liraya çıktı! ADÜ'de öğrenci yemeği 15 liraya çıktı!