Aydın'da terfi alan 26 hakim ve Cumhuriyet Savcısı görevinde yükseldi.

Hâkimler ve Savcılar Kurulu tarafından 2 yıllık yükselme sürelerini aldıkları aylıkta Nisan 2024 dönemi sonuna kadar bitiren hakim ve Cumhuriyet savcılarının adları 09 Mayıs 2024 tarihli Resmi Gazete’de listelendi. Listede Aydın’da görevli 26 hakim ve Cumhuriyet Savcısı da yer aldı.

Hakim sınıfında ‘2. Derecede Terfi Süresini Bitirenler’ Dış İlişkiler ve Avrupa Birliği Genel Müdürlüğünde Tetkik Hakimi olarak görevli Nazilli Hakimi Doğukan Eker ile Kuşadası Hakimi Soner Mutlu Cengiz, ‘3. Derecede Terfi Süresini Bitiren’ Aydın Hakimi İmren Günindi, ‘4. Derecede Terfi Süresini Bitiren’ Aydın Hakimi Özgür Altun, ‘5. Derecede Terfi Süresini Bitirenler’ Aydın Hakimi Merve Ercan, Söke Hakimi Muharrem Aydın ile Söke Hakimi Mervegül Aydın ve ‘6. Derecede Terfi Süresini Bitirenler’ ise Nazilli Hakimi Tuğçe Dalka, Nazilli Hakimi Özlem Altıntaş, Nazilli Hakimi Melisa Karakaya, Didim Hakimi Hatice Filiz Ömeroğlu, Nazilli Hakimi Ayhan Çağatay Şentürk ile Nazilli Hakimi Fatih Topçu olarak sıralandı.

CHP Efeler İlçe Gençlik Kolları Başkanı Selahattin Çoçgun oldu CHP Efeler İlçe Gençlik Kolları Başkanı Selahattin Çoçgun oldu