Aydın'ın Karacasu ilçesi Yukarıgörle Mahallesi'nde bir şahsa ait 220 litre zeytinyağının kimliği belirsiz şahıs/şahıslarca çalınması olayı meydana geldi. İlçe J.K.lığı ekiplerince olaya müdahale edilerek 2 şüpheli şahıs hırsızlık olayını gerçekleştirdikleri araç ile birlikte Karacasu ilçesi kavşağında çalınan zeytinyağları ile birlikte yakalandı. Ele geçirilen zeytinyağları sahibine teslim edildi.
Adli süreç devam etmektedir.
@aydinhaberlericom 💸Asgari ücret komisyonunun toplantıları sürüyor 👷🧑🦰Peki Aydınlılara göre asgari ücret ne kadar olmalı ❓ 💬 Sizce ne kadar olmalı ❓ Yorumlarda buluşalım ✍️ #sokakroportaji #voxpoptr #aydınhaberleri #aydinhaberleri #sokakröportaji #sokaginsesi #sokaknediyor ♬ orijinal ses - AYDIN HABERLERİ
@aydinhaberlericom Aydın'da bir öğrenci Yunus polis ekipleri tarafından sınava böyle yetiştirildi
♬ orijinal ses - AYDIN HABERLERİ
@aydinhaberlericom Efeler'e bağlı Ovaeymir Mahallesi'nde yolları sel aldı #yagmur #sel #aydin #aydinhaberleri ♬ orijinal ses - AYDIN HABERLERİ