Ege Zeytin ve Zeytinyağı İhracatçıları Birliği tarafından düzenlenen 2022 Yılı Zeytin-Zeytinyağı İhracat Ödül Töreni, İzmir'de gerçekleşti. Ödül töreninde, Aydın Sanayi Odası üyesi 7 firma, 2022 Ambalajlı Sofralık Zeytin ve Ambalajlı Zeytinyağı Kategorisi’nde gösterdikleri performanslarıyla ödül almaya hak kazandı. 

Oda üyelerinden Eker Gıda Ltd. Şti., Maroli Gıda A.Ş., Günkar İnşaat Gıda Ltd. Şti., Aydona Gıda Ltd.Şti., Saha Tarım Ltd. Şti., Saltay Dış Ticaret Ltd. Şti. 2022 ambalajlı sofralık zeytin kategorisinde ödül kazanan firmalar arasında yer aldı. Eraydın Tarım Ürünleri Ltd. Şti. ise 2022 ambalajlı zeytinyağı kategorisinde üstün başarı elde ederek ödül sahibi oldu. Ödül töreninde yapılan konuşmalarda, sektördeki rekabetin ve kalite standartlarının giderek yükseldiği vurgulanarak, bu ödüllerin firmalar arasındaki rekabeti artırmak ve sektördeki kaliteyi yükseltmek adına önemli bir teşvik olduğu belirtildi. 

EİB ZEYTİN VE ZEYTİNYAĞI SEKTÖRÜ ÖDÜL TÖRENİ

Ramazan pidesine yüzde 80 zam geldi Ramazan pidesine yüzde 80 zam geldi

"AYDIN İÇİN BÜYÜK BİR GURUR VE ONUR" 

Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur, Ege Zeytin ve Zeytinyağı İhracatçıları Birliği tarafından düzenlenen “Zeytin ve Zeytinyağı Sektör Buluşması & 2022 Yılı Zeytin –Zeytinyağı İhracat Ödül Töreni” nde Aydınlı zeytin ve zeytinyağı ihracatçı firmaların ödüle layık görülmesinin Aydın için büyük bir gurur ve onur olduğunu ifade etti. “2022 Yılı Zeytin –Zeytinyağı İhracat Ödül Töreni ‘nde, 2022 yılında en çok ambalajlı zeytin ve zeytinyağı ihracatı yapan ihracat şampiyonlarını tebrik eden Çondur, “İhracat şampiyonluğu ödüllerine layık görülen üyelerimiz, Türk iş dünyamıza, Türk İhracatçılığına, ilimize gurur kaynağı olmuştur. Aydınlı firmalarımızın gerçekleştirdikleri ihracatla Türk ekonomisine sağladığı katkıdan dolayı üyelerimizi kutluyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

EKONOMİ HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Editör: Tuğba Aydın