Yeniköy, Çınar, Kirazlı, Soğucak ve Caferli Mahallerini adım adım gezen Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, mahalle muhtarlarını ziyaret etti. Muhtarlarla birebir görüşen, sıkıntı ve talepleri yerinde inceleyen başkan Ömer Günel, çalışmaların eksiksiz yürütülmesi için ekibi ile birlikte saha çalışmalarını yoğunlaştırdı. 

Yol bakım ve onarım çalışmaları, yeni yol yapımı, muhtarlık ve mezarlıkların bakımı gibi bir çok talebi değerlendirdiklerini ve imkanlar dahilinde çalışmalara hemen başlandığını aktaran başkan Ömer Günel, “Göreve başladığımız günden bu yana köylerde yaptığımız çalışmalarımız var. Geçen hafta muhtarlarımızı belediyemize davet etmiştik. Onlardan önce sözlü olarak ihtiyaç olan hizmetlerin ne kadarını yaptık ne kadar ihtiyaç var ve ne kadar yeni talep var bunları almıştık. Sonra ekip arkadaşlarımızı sahaya gönderdik. Sahada onların taleplerini yerinde incelediler ve bana bir dosya getirdiler. Ben de hizmet başlamadan önce onların talepleri listede eksiksiz yer almış mı diye bugün tek tek köylerimizi geziyorum. Muhtarlarımızla listemiz üzerinden doğrulamayı yapıyorum. Herhalde önümüzdeki hafta itibariyle muhtarlarımızla mutabık kaldığımız bütün o talepleri hızlı bir şekilde tamamlayacağız” dedi. 

FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ

“BÜTÜN SORUNLARA İLGİLİYİZ EN KISA ZAMANDA ÇÖZÜLECEK”
Kuşadası’nın sorunlarına ilgili olduklarını ve çözümü noktasında ekibi ile birlikte hummalı bir çalışma içerisinde olduklarını vurgulayan Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel,”Biz en ufak eksiği bile gideren bir çalışma metodunu benimsemiş bir ekibiz. Bunu yaptık orada dursun demiyoruz tam tersi bugün imkanımızın el verdiği ve köyün ihtiyacı olan her konuyu titizlikle planlayarak yapıyoruz. Eksik kalanı da sonra yapıyoruz. Bunu da muhtarlarımızla paylaşıyoruz. Buraya geldik çok fazla bir şey yok, köylerimizin çoğu ihtiyacı giderilmiş diyebiliriz. Muhtarlarımız, köylerimiz, mutlu gözüküyorlar. Çalışan kişiyi biliyorlar. Tabi ki eksik hiç bitmez insan ihtiyacı her gün artıyor ama sonuç itibariyle o ihtiyaçlara ilgiliyiz ve çok gecikmeden hızlı bir şekilde o ihtiyaçları gidermeye çalışıyoruz” diye konuştu.