HABER: TUĞBA AYDIN

AK Parti Aydın İl Başkanlığı, basın mensupları için iftar yemeği düzenledi. İftara AK Parti İl Başkanı Gökhan Ökten, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ozan Ancın, AK Parti Aydın Tanıtım ve Medya Başkanı Yasin Gülpolat, Aydın Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ferdi Uzun, Aydın Büyükşehir Gazeteciler Başkanı Cem Ulucan, Başkan Ökten’in yönetiminde yer alan Ebru Alp Kayır, Erhan Çetin, Fatih Gürer, Necip Arslan, Aydın’da görev yapan gazeteciler ve parti üyeleri katıldı.

İftar yemeği sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Başkan Ökten, Aydın’da tanıtım ve medyaya büyük önem verdiklerini ve basınla ikili diyalogların artırılacağını söyledi. Davete katılımlarından dolayı basın mensuplarına teşekkür ederek sözlerine başlayan Başkan Ökten, “Bugünkü iftarınızı bizimle açtığınız için teşekkür ederiz. Yoğun bir tempo içerisindeyiz. Biz il başkanlığı olarak yeni oluşan yönetimimiz ile birlikte inşallah bundan sonraki süreçlerimizde sadece bu seçim sürecinde değil devamında da siz değerli basın mensubu arkadaşlarla böyle sık sık bir araya gelerek istişareler ederek sadece sizler bizi ziyaret ettiğinizde ya da haber ortamlarında değil,  bu tarz buluşmalarla yine buralardan da haber çıkararak bir süreç yürütmeyi hedefliyoruz. Bu anlamda bugünkü buluşmayı da düzenleyen tanıtım medya başkanlığımıza da teşekkür ediyorum” dedi.

WhatsApp Image 2023-04-08 at 23.05.02

“SİZLER BİZİM MESAİ ARKADAŞIMIZSINIZ”

Tanıtım ve medya biriminin sıkı bir çalışma yürüteceğini belirten Başkan Ökten, “Bu süreç içerisinde tanıtım ve medyada AK Pati olarak biraz daha etkin nasıl işler yapabilir ile ilgili ciddi bir çalışma içerisindeyiz. Günümüzde bu cep telefonlarının içerisinde bir yaşam stili oldu. Sizlerin paylaşımı, haberleri, sosyal medya dediğimiz bu yeni dönem ve tanıtım süreci bizler için gerçekten önemli. Yaptığımız bu çalışmalar, davetler, kendimizi, AK Partiyi anlatabilmenin en etkin yeri. Bu manada sizler bizim mesai arkadaşımızsınız. Biz böyle görüyor böyle kabul ediyoruz. İnşallah görev süremiz boyunca sizlerle iyi birer mesai arkadaşı olmayı hedefliyoruz” ifadelerini kullandı.

SİYASET HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ