Bayraklı Belediyesi, 2023’e sayılı günler kala çeşitli etkinlikler düzenlemeye devam ediyor.

Bayraklı’da yılbaşı coşkusu, yılın son günlerinde ilçenin farklı kesimlerine yayıldı. İlk olarak Bayraklı Havuz Tesisleri’nde engelli çocuklar ve aileleri için kutlama programı düzenlendi. Özel gereksinimli 80 çocuk, animasyon ekiplerinin gösterileri ve şarkılar eşliğinde eğlendi, yeni yıl pastası kesti. Aynı saatlerde Bayraklı Belediyesi Mandolin Orkestrası da belediye girişinde dinleti düzenledi. 

Belediye Başkanı Serdar Sandal ise mahalle muhtarları ile yeni yıl yemeğinde bir araya geldi. Yemeğe, Başkan Sandal’ın eşi Aylin Sandal, oğulları Yağız Sandal, muhtarlar ve eşleri katıldı. Etkinlikte, 2023’ün sağlık ve huzurla geçmesi temennisinde bulunuldu. Başkan Sandal, şöyle konuştu:

GEMLİK BELEDİYESİ HALK BÜFELERİ, 2022'DE 4 MİLYON ÜRÜNÜ YURTTAŞA ULAŞTIRDI  GEMLİK BELEDİYESİ HALK BÜFELERİ, 2022'DE 4 MİLYON ÜRÜNÜ YURTTAŞA ULAŞTIRDI 

“Geride bıraktığımız yıllar, bizler için çok pozitif geçmedi. Başta pandemi ve deprem olmak üzere, toplumumuzun genelini üzen, mağdur eden süreçler yaşadık. Buna rağmen yaşama sevincimizden, hizmet aşkımızdan ve umudumuzdan hiçbir zaman vazgeçmedik. Diliyoruz ki 2023’te bu acıların tamamı geride kalır. Her yerde huzurun ve bereketin olduğu, kimsenin kimseyi ötekileştirmediği yeni, umut dolu ve güzel bir yıl temenni ediyoruz. Vatandaşa hizmet noktasında omuz omuza çalıştığımız muhtarlarımızın emeğinin ve değerinin farkındayız. 2023’te de uyum içinde çalışacağımızdan eminiz. Yeni yıl hepimize huzur, mutluluk ve sağlık getirsin.”