banner25

banner24

Büyükşehir Kültür Merkezleri kursiyerleri resim sergisi açtı

Birçok sanat dalında vatandaşlara ücretsiz kurslar veren Aydın Büyükşehir Belediyesi Kültür Merkezleri, her yaştan grubuna ayrı ayrı hizmet eden kursları ile vatandaşların yeteneklerini keşfetmesine katkı sağlıyor.

BELEDİYELER 07.06.2022, 12:18 07.06.2022, 12:23
Büyükşehir Kültür Merkezleri kursiyerleri resim sergisi açtı

SERGİ VALİ YAZICIOĞLU KÜLTÜR MERKEZİ’NDE AÇILDI

ABB Kültür Merkezi kursiyerlerinin ellerinden çıkan bu resimler, yıl sonu etkinliği kapsamında Vali Yazıcıoğlu Kültür Merkezi’nde düzenlenen sergide yerlerini aldı. 27 kültür merkezinden yüzlerce kursiyerin eserlerinin yer aldığı sergi, yoğun bir katılımla açıldı. Yağlı boya, akrilik boya, sulu boya ve karakalem resimlerinin ağırlıkta olduğu sergide, renklerin müthiş uyumu ve kursiyerlerin hayal dünyasının tuvallere yansımasıyla, ortaya çok güzel eserler çıktı.

KURSİYERLER BÜYÜKŞEHİR’DEN ALDIKLARI DESTEKTEN MEMNUN

Açılışa katılan kursiyerler aldıkları eğitimden ve eserlerinin sergileniyor olmasından dolayı memnuniyetlerini dile getirdi. Büyükşehir Belediyesi’nin sanatsal faaliyetlere desteğini her zaman hissettiklerini belirten kursiyerler, bu destek ve yaratılan imkanlar için Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na teşekkür etti. Kültür Merkezleri Yıl Sonu Resim Sergisi, Vali Yazıcıoğlu Kültür Merkezi’nde 10 Haziran’a kadar ziyarete açık olacak.

FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Kaynak: HABER MERKEZİ
Yorumlar (0)