Didim’de binlerce vatandaş yeni yıla birlikte girdi

Didimli vatandaşlar yeni yıla Didim Belediyesi tarafından düzenlenen yılbaşı organizasyonu ile girdi. Didim Cumhuriyet Meydanında Saat:21.00 da başlayan organizasyon kapsamında Sürpriz eğlenceler, DJ Performans ve Dans Show gerçekleştirildi.

BELEDİYELER 07.01.2022, 09:52 07.01.2022, 10:09
Didim’de binlerce vatandaş yeni yıla birlikte girdi

Didim’de yaşayan binlerce vatandaşın katılım gösterdiği etkinlik renkli anlara sahne olurken, vatandaşlar yeni yıl ruhunu doyasıya yaşadı.

Yılbaşı organizasyonunda konuşma yapan Didim Belediye Başkanı A.Deniz Atabay, “Tüm halkımızın yeni yılı kutlu olsun. Tüm zorlukları birlikte aşacağız. Pırıl pırıl günlere evlatlarımızla birlikte ülkemizi muhasır medeniyetler seviyesine çıkaracağız. Bu akşam kendinizi ödüllendirin, olduğunuz yerde sevgilinizle, kardeşinizle, eşinizle eğlenin, müziğin ritmine uyun, hep beraber eğlenelim yarın sabah pırıl pırıl günlere uyanalım. Katılımlarınız İçin hepinize teşekkür ediyorum. Bize güvenin İlçemizi çok kısa bir süre içerisinde turizmde sayılı kentler arasına sokacağız. Seneye bu eğlenceği belkide amfi tiyatromuzda düzenleyeceğiz. Hepinize iyi akşamlar, iyi yıllar diliyorum. Sağlıkla, mutlulukla gelecek günler bizim olsun.” ifadelerini kullandı.

Konuşmanın ardından Cumhuriyet Kent Meydanındaki eğlenceler gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam ederken, tüm Didimliler saat 00.00'da 10'dan geri sayarak yeni yıla birlikte girdi.

FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Kaynak: HABER MERKEZİ
Yorumlar (0)