CHP Genel Başkan Yardımcısı Aydın Milletvekili Bülent Tezcan Adnan Menderes Bulvarı'ndaki esnaf ziyareti öncesi kent meydanındaki bütün partileri ziyaret etti. 

TEZCAN'DAN TÜM PARTİLERE ZİYARET

CHP Genel Başkan Yardımcısı Aydın Milletvekili Tezcan, yaptığı açıklamada şunları kaydetti: “AK Parti Aydın Milletvekili bir aday Aydın kent meydanında,  HDP çadırına ziyaret ettiğime ilişkin açıklamada bulunarak ucuz bir algı operasyonu peşindedir. Aydın Adnan Menderes Bulvarı'ndaki esnaf ziyaretimiz öncesi kent meydanındaki bütün partilere  nezaket gereği kolaylıklar diledim. Bu partiler içerisinde AK Parti, MHP, Yeniden Refah Partisi ve Yeşil Sol Parti de bulunmaktadır. Bunu çadırınızda bulunan gençlerinize sorabilirsiniz ya da paylaşacağımız fotoğraflar da görebilirsiniz" dedi.

"YA SİYASET ACEMİSİ YA DA YALANCI"

Tezcan şu cümlelerle devam etti; "Bu  ziyaretlerde AK Parti çadırlarında Hizbullah’ın izlerini aramadım. Bu kişi ya siyaset acemisidir ya da bir yalancıdır. Ayrıca terör örgütleriyle iş tutan bir siyasi yapı arıyorsanız , çok uzakta aramayın. Türk bayrağını içine sindirememiş bir siyasi partiyle aynı pusulada bulunan ve aynı çatıya oy isteyenler sizsiniz!İttifak ortağınız Hüda Par Genel Başkanın, Türk bayrağımıza ilişkin yaptığı açıklamalar hakkında ne düşünüyorsunuz? Bunun yanı sıra yıllar önce protokol olarak katıldığım HDP kongresini işaret ederek eleştirmişsiniz ancak HDP kongresine Genel Başkanınız Erdoğan’ın mesaj yolladığını da biraz araştırırsanız görürsünüz. Belli ki bütün Türkiye’de parti olarak kaybetme korkusu içerisinde, iftiralardan örülmüş küçük siyasi hesaplar peşindesiniz. Küçük siyaset hesabı yapanlardan büyük siyaset insanı olduğu görülmemiştir”dedi.