Nazilli Belediyespor’u satmak için pazarlıklar yapan Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’a CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül’den çok sert tepki geldi. CHP’li Bülbül, “Millet İttifakı’nın oylarıyla seçilerek Belediye Başkanı olan ve ardından seçmen iradesine ihanet edip AKP’ye geçen Kürşat Engin Özcan’ın ihanetleri bitmek bilmiyor. AKP’li Özcan şimdi de Nazilli Belediyespor’u satmaya kalkıyor.” dedi.

CHP’li Bülbül’ün açıklaması şöyle;

"Nazillispor 1967 yılında kurulmuş ve ardından kapanmak durumunda kalmıştır. 1984 yılında tekrar ayağa kalkarak güçlü bir şekilde geri dönmüştür. O günden bugüne 39 yıldır yüzlerce sporcu yetiştirmiş sayısız başarıya imza atmıştır. Bu zamana kadar Belediye Başkanlığı koltuğunda kim oturduysa kulübe destek vermiştir. Seçime Millet İttifakı’ndan girerek Nazilli halkının oyunu alıp kazanan ve ardından AKP’ye geçen Belediye Başkanı Nazilli halkının mallarını bir bir sattı şimdi de Nazillimizin gururu, markası olan kulübümüzü satmaya kalkıyor. Yapılmak istenen bu ihaneti bu kötülüğü kabul etmiyoruz. Buna asla ve asla izin vermeyeceğimiz. Nazilli Belediyespor kimsenin babasının malı değildir. Kulüp, Nazilli halkının onurudur, gururudur.

Bu satış pazarlığı da görüşmeleri de derhal son bulmalıdır. Biz Cumhuriyet Halk Partisi olarak Nazilli Belediyespor taraftarımızın ve Nazilli halkımızın sonuna kadar yanındayız. 9 ay sonra gerçekleşecek olan yerel seçimlerde de Nazilli halkı bu ihaneti unutmayacak sorumlularına gereken dersi en sert şekilde verecektir" dedi.

@aydinhaberlericom

Aydın otobanında kaza meydana geldi

♬ orijinal ses - AYDIN HABERLERİ
@aydinhaberlericom Belediye Başkanının “Son pişmanlık neye yarar” şarkısını açan damadın arkadaşlarına verdiği cevabın güzelliğine bakın 🙆🏻‍♀️#voxpoptr #voxpoptürkiye #sokakröportajlarıtiktok #sokaknöbetçileri ♬ orijinal ses - AYDIN HABERLERİ
@aydinhaberlericom Şahane fikir👀#voxpoptr #voxpoptürkiye #aydınhaberleri ♬ orijinal ses - AYDIN HABERLERİ
@aydinhaberlericom

🫂Kadınlar İlgisiz bırakan erkekten soğuyor 🗳Kadınlara sorduk... 💬Sizi bir erkekten soğutan 3 şey nedir? 🗣Siz izleyicilerin de görüşünü yoruma bekliyoruz…

♬ orijinal ses - AYDIN HABERLERİ