31 Mart tarihine 10 günden az bir süre kala seçim çalışmalarında sürekli vites yükselten Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Efeler Belediye Başkan Adayı Anıl Yetişkin, ziyaretlerine devam etti. 

Efeler’de çalmadık kapı, sıkılmadık el, dinlemedik dert bırakmamak için gecesini gündüzüne katarak mesai harcayan CHP’li Anıl Yetişkin bugün ilçenin farklı noktalarında firma ve esnafları ziyaret etti. 

AYM'den yeni karar! Tek tip kıyafet zorunluluğu iptal edildi AYM'den yeni karar! Tek tip kıyafet zorunluluğu iptal edildi

Efel4

İlçede faaliyet gösteren Zafer Ford Plaza, Auto King ve Toyota Parmaksızlar firmalarını ziyaret eden Anıl Yetişkin, firmaların yönetim kurulu başkanları ve emekçilerle bir araya gelerek tek tek projelerini anlattı, destek istedi. 
CHP’li Yetişkin, akşam mesaisini Mimar Sinan Mahallesi’nde sürdürdü. 

Efel2

Mimar Sinan Mahallesi’nde esnaf, kafe ve kıraathaneleri ziyaret eden Anıl Yetişkin, yoğun ilgi gördü. Kafelerde okey oynayan gençlerin oyunlarına eşlik eden Yetişkin’in samimi diyalogları göz kamaştırdı. 

Efel3

Gençlere “Efeler’i sizinle hep beraber yöneteceğiz ve sizin için yöneteceğiz” sözü veren Anıl Yetişkin, bol bol hatıra fotoğrafları çektirdi. 

Efel1

Anıl Yetişkin’e ziyaretlerinde; CHP Efeler İlçe Başkanı Süha Bayırlı, Efeler Gençlik Kolları Başkanı Artuğ Akosman, belediye meclis üyesi adayları ve partiler eşlik etti.