CHP Aydın il ve ilçe teşkilatları 31 Mart yerel seçim çalışmalarını sürdürüyor. Partinin ilçe belediye meclis üyeleri belli oldu. İşte o isimler;

DİDİM

Hasan Çarıkçı, Celalettin Erol, Hicran İzmit, Kemal Ak, Koray Deniz Özer, Aydan Aşık Turgut, Mehmet Emre Kamacı, Eda Demir, Nazmi Kafadar, Ayşe Gizem Gökçe, Kazım Sınırtaş, Sevil Şahin, Can İnceoğlu, Aslan Demirel, Ozan Küçükşahin, Gözde Danış, Ayhan İnce, Ali Rıza Şen, Buket Göllü, Gülru Uzman, Vefa Berk Tezsenzener, Mehmet Ekin İspir, Kenan Koralp, Gonca Ülker Mert, Sevgi Yorulmaz, Hatice Kılınç.

SULTANHİSAR

Hilal Nur Akbaş Tetik, Okan Yalçınkaya, Alican Sümer, Muhammet Akkaya, Bülent Gümüş, Muammer Bayındır, Sevinç Aydemir, Ceyhun Uyanık, Mehmet Selim Doğanay.

YENİPAZAR

Muharrem Tosun, Gülsüm Tekeoğlu, Olgun Fidan, Hüseyin Cebeci, Huriye Okan, Erhan İşbilir, Ercan Çilenmez, Ali Uskut, Hamdiye Andak, Kübra Koçoğlu

İNCİRLİOVA

Mehmet Güler, Yiğit Menderes, Ömer Akdağ, Gökmen Dağtekin, Süleyman Soylu, Bediha Gümel Karasu, Ömer Tozlu, Mustafa Aytekin, Akın Tuna, Alparslan Darcan, Aygül Özçelik, Eyüp Mert, Mutlu Kaya, Handan Civi, Turgay Özyer, Bilal Erdal, Erdal Arpakcı, Havva Nur Evren, Osman Özkaya, İbrahim Eren, Erşan Özkan ve Engin Yaylan.

NAZİLLİ

Serkan Sevim, Kadir Mutlu, İrem Gürsoy, Hakkı Siber, Fatih Pehlivan, Yezdan Yıldırım, Avni Yeloğlu, İsmail Civlez, Gazi Güzel, Uğur Onat Erdağ, Ahmet Volkan Tamkan, Nezahat İçer, Gamze Arslan Kabaklı, Erşah Onur, Aybüke Yitim, Yunus Uğurlu, Gürel Kepenekli, Aysun Bademli, Deniz Yolcu, Özgür İlbay, Adil Kuzgun.

KUŞADASI

Salim Tümer Apaydın, Ayşegül Dağlı, Emre Fazlılar, Mehmet Sarıdedeoğlu, Fahrettin Çiçek, Tibet Özer, Ethem Kerim, Nihal Güler, Çağlayan Erdem, Nilüfer Tektaş Cevahir, Tahsin Barış Çınar, Tahsin Demirtaş, Birtan Tütüncü, Gülden Akbulut, Hamza Kürkçü, Zeynep Hanbay, Tufan Öz, Pınar Ateş, Gökhan Öğmen, Bağdagül Şimşek, Nimet Kahraman, Zehra Tuba Başarır, Ahmet Özyiğit, Abdulcebbar Kaya, Çağla Cansın Karaman, Hasan Tahsin Karıncalı, Banu Karaaslan, Murat Karatosun.

Teleferik kazasında hayatını kaybeden Gümüş, Söke'de son yolculuğuna uğurlandı Teleferik kazasında hayatını kaybeden Gümüş, Söke'de son yolculuğuna uğurlandı

EFELER

1. Barış Altıntaş, 2. Polat Bora Mersin, 3. Ayşe Özdemir, 4. Kaan Vardarlı, 5. Ümit Tosun, 6. Ulaş Kaya, 7. Neşe Yılmaz, 8. Orhan Çiçek, 9. İbrahim Bozkurt, 10. Behçet Gözcü, 11. Mustafa Dinç, 12. Fahrettin Bolyurt, 13. Mehmet Vergili, 14. Ferit Günger, 15. Mehmet Serdar Adanır, 16. Ahmet Tolga Yılmaz, 17. Yusuf Metin Diler, 18. Dilek Aysın19. Zeliha Gündoğdu, 20. Sidar Kaya, 21. Serkan Tanrıverdi, 22. Muzaffer İz, 23. Emine Kaya, 24. Serenay Baklacı, 25. Belgin Maraş, 26. Şükran Özmüş, 27. Seval Cantürk, 28. Seval Özhalk

GERMENCİK

Batuhan Değirmenci, İsmail Çelik, Erhan Özdemir, Bahri Gülşen, Gürkan Bacaksız, Onur Kocabaş, Salih Çavuş, Mehmet Güngör, Hacer Özkan, Tevfik İnce, Ayşen Öz Zeynel Karanfil.

ÇİNE

Tuba Dinçer, Timuçin Karabulut, Semra Eroğlu, Ulaş Urhan, İlhan İri, İbrahim Çavdar, Ramazan Kılışçı, Nihat Uyguç, Mustafa Arpat, Fevzi Türkan, Seda Gürdeniz, Ferudun İçli, Ergün Efe.