Çine Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Cumhuriyet Mahallesi’ndeki yol yapım çalışmalarına devam ediyor.  36. Sokak, 17. Sokak ve 29. Sokak’taki yol yenileme çalışmalarını tamamlayan ekipler, kilitli parke taşı döşeme işlemlerini 25. ve 32. Sokak’ta yürütüyor. Çalışmaların tamamlandığı sokaklarda peyzaj çalışmaları da gerçekleştiren ekipler, yolları yenilerken çevreyi de güzelleştiriyor.

Vatandaşlarına konforlu yollar sunmak için aralıksız çalışan Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, aynı zamanda yolları yenilemek için eskiyen yollardaki parke taşı söküm işlemlerini de gerçekleştiriyor. 33. Sokak’ta parke taşı söküm işlemlerine başlayan ekipler, 32. Sokak’ın ardından söz konusu sokakta da yenileme çalışmalarını tamamlamak için hazırlıklarını sürdürüyor.

“ÇALIŞMALARIMIZ PROGRAM DÂHİLİNDE DEVAM EDECEK”

Modern bir Çine için tüm gücüyle çalışan Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer de çalışmaları yakından inceleyerek birim müdürlerinden bilgiler alarak gerekli talimatları veriyor. Doğalgaz çalışmaların tamamlandığı mahallelerde planlanan program doğrultusunda çalışmaların devam edeceğini belirten Başkan Enver Salih Dinçer, şunları söyledi;

“Göreve geldiğimiz günden bu yana gerçekleştirdiğimiz çalışmalar ve projelerle ilçe genelinde büyük mesafe kat ettik. Fen İşleri Dairesi Başkanlığımız tarafından ilçemizde yol yapım çalışmalarımız belirlenen program dâhilinde sürdürülüyor. Daha modern daha güzel bir Çine için çalışmaya devam edeceğiz. Tamamlanan yollarımız tüm vatandaşlarımıza hayırlı olsun.”