HABER MERKEZİ

Sosyal medya hesaplarından başlattığı ‘Burak Pehlivan soruları cevaplıyor’ kampanyası kapsamında vatandaşlardan gelen soruları tüm şeffaflığı ile cevaplayan Pehlivan, vatandaşın da takdirini kazanıyor. 

“BİZE OLAN TEVECCÜHÜ GÖRÜYORUZ”

Bir vatandaşın ‘Neden sürekli o sene bu sene’ diyorsunuz sorusunu cevaplayan Pehlivan, “O sene bu sene diyoruz, burada heyecanı da görüyoruz, vatandaşımızın bize olan teveccühünü de görüyoruz. Bu desteği gördüğümüz için de o sene bu sene diyoruz” dedi. 

“VATANDAŞLARIMIZ BİZE GÜVENİYOR”

Bahçeli: "Bizim demokrasiye bağlılığımız sözde değil özdedir" Bahçeli: "Bizim demokrasiye bağlılığımız sözde değil özdedir"

Saha çalışmaları esnasında konuştuğu vatandaşların kendisine güvendiğini ve değişimi desteklediklerini belirten Pehlivan, “Bizim projelerimiz vatandaşta bir heyecan uyandırdı. Çarşıda, pazarda, kıraathanede gördüğümüz her vatandaşımız ‘Biz sana inanıyoruz. Verdiğin sözün arkasında durursun’ diyor. Bu kenti ortak akılla yönetip geliştireceğimizi her fırsatta dile getiriyorum. İnşallah 1 Nisan sabahından itibaren hizmet startını vereceğiz” diye konuştu.

SİYASET HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ