Yerel seçim çalışmalarında ayağını gazdan çekmeyen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Efeler Belediye Başkan Adayı Anıl Yetişkin, gecesini gündüzüne katarak ilçe halkı ile kucaklaşmaya devam ediyor. 

Anıl5

Koçarlı Belediye Başkanı Arıcı’nın yardımcıları belli oldu Koçarlı Belediye Başkanı Arıcı’nın yardımcıları belli oldu

İlçede adım atılmadık yer, sıkılmadık el, dinlenmedik dert bırakmamak için yoğun mesaisini sürdüren CHP’li anıl Yetişkin’in bugünkü durakları; Ata Mahallesi’nde kurulan Cumartesi Pazarı ve Mimar Sinan Mahallesi oldu. 

Pazar yerinde vatandaşlar ve esnaflarla tek tek sohbet eden Anıl Yetişkin, yoğun ilgi gördü. Projelerini anlatan Anıl Yetişkin,  esnaf ve vatandaşlardan destek sözü aldı. Anıl Yetişkin, buradaki programı sona erdikten sonra Mimar Sinan Mahallesi’ni ziyaret etti. 

Anıl3

Pazar yeri ziyaretinde CHP’li Anıl Yetişkin’e CHP Efeler İlçe Gençlik Kolları Başkanı Artuğ Akosman belediye meclis üyesi adayları ve çok sayıda partili eşlik etti. 

Anıl1

Öte yandan; CHP Aydın Milletvekili Evrim Karakoz, Anıl Yetişkin’in Mimar Sinan Mahallesi ziyaretine katılarak seçim çalışmasına destek verdi. 

Anıl2

KONFORLU BİR KENT YARATMAK İÇİN DÖRT ELLE SARILACAĞIZ

Ziyaretlerin ardından açıklamada bulunan CHP’li Anıl Yetişkin şunları kaydetti: “Bugünkü ziyaret programlarında gerek pazarcı esnafından gerekse de vatandaşlarımızdan güzel, pozitif geri dönüşler aldım. Bizlere teveccüh gösteren herkese teşekkür ederiz. Bu teveccühün karşılığını vereceğiz. Biz, Efeler halkına hizmet etmek için sabırsızlanıyoruz. Gün saymaya başladık. İlerleyen günlerde de artık saat saymaya başlayacağız. Göreve geldikten sonra yapacak çok işimiz var. Konforlu bir kent yaratmak için dört elle sarılacağız. Efeler’e daha çok hizmet getireceğiz. Biz Efeler’i halkımızla birlikte yöneteceğiz. Bunun sözünü tekrardan veriyorum.”