Aydın 1. Amatör Küme 3.Grupta Demirci Gençlikspor ile Hayri Usta Sportif takımları geçen yıl Ekim ayında karşı karşıya gelmişti. Demirci Gençlikspor oyuncusu 29 yaşındaki Hüseyin Kaya maç sırasında kalp krizi geçirmişti. Hastanede tedavi altına alınan Kaya, 5 ay süren yaşam mücadelesini kaybetmişti.

Genç sporcuya ve sevenlerine vefa örneği Efeler Belediyesi’nden geldi. Belediyenin meclis toplantısında Kaya’nın isminin bir parka verilmesi kararlaştırılmıştı. Mimar Sinan Mahallesi 2367 Sokak’ta yapımı tamamlanan Hüseyin Kaya Parkı, 21 Haziran Çarşamba günü saat 18.00’de düzenlenecek olan törenle hizmete açılacak.

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, bu anlamlı açılışa tüm ilçe halkını davet etti.

@aydinhaberlericom 🔔 Hikayesi ile ilham veren kadınlar konuşuyor 🛠 Hayatın her alanında üreten, yöneten ve birlikte güçlenen kadınların hikayesini anlatıyoruz 💬 Bugün İncirliova Sanayi Sitesi’ndeyiz 🔺 Evde anne, sanayide başarılı bir usta olan Keziban Sürücü’nün ilham veren hikayesini dinleyeceğiz #kadınlarkonuşuyor #voxpoptr #aydınhaberleri#aydın09 @Ayşe Yılmaz ♬ orijinal ses - AYDIN HABERLERİ
Editör: EKİN KORKMAZ