Germencik’te 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, her yıl olduğu gibi bu yıl da çeşitli etkinliklerle kutlanacak. Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş, Aydınlıları Kurtuluş Kuş ve Burak Bulut’un sahne alacağı konsere davet etti.

Germencik’te 19 Mayıs kutlamaları, halk arasında Kavak Meydanı olarak bilinen Şehit Cafer Sokak’ta kortej yürüyüşü ile başlayacak. Cumhuriyet Meydanı’nda son bulacak kortej yürüyüşünün ardından, interaktif şovmen Doğukan Alsay’ın sunumuyla ünlü sanatçılar Kurtuluş Kuş ile Burak Bulut sahnede olacak. 

"COŞKU İÇERİSİNDE KUTLUYORUZ"

Aydınlıları 20 Mayıs Cumartesi günü saat 20:00’de düzenlenecek etkinliklere davet eden Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş, şunları söyledi: “Haydi Germencik, milli mücadele ateşinin yanmaya başladığı gün olan 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'mızın manasına yakışır bir şekilde 20 Mayıs Cumartesi Germencik Cumhuriyet Meydanı'nda gerçekleşecek olan ünlü sanatçılar Kurtuluş Kuş ve Burak Bulut konserimizde buluşuyor, bayramımızı coşku içerisinde kutluyoruz. Etkinlik programımız saat 20:00'de, yapımını tamamladığımız Şehit Cafer Sokak'ta düzenleyeceğimiz kortej yürüyüşü ile başlayacaktır” dedi.

BELEDİYE HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ