Alıcık'tan Aydın'ın ekonomi devlerine teşekkür

MHP İl Başkanı Haluk Alıcık; "Aydın Kentimizde faaliyet gösteren firmalarımızın sektörlerinin öncü firmaları olması gurur verici."

GÜNCEL 22.09.2021, 09:03
Alıcık'tan Aydın'ın ekonomi devlerine teşekkür

Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin açıkladığı ilk bin ihracatçı listesine Güzelhisar Aydın Kentimizden altı firma girdi. Güzelhisar Aydın Kentimiz ihracat rakamlarının her geçen yıl yükselmesi, kentimizde faaliyet gösteren firmalarımızın sektörlerinin öncü firmaları olması gurur verici.

İhracatın artan kalite ile devamlılık kazanarak artması için dijital gerçeklik, yapay zeka, endüstri 4.0 disiplini ile Ar-Ge çalışmalarına önem verilmelidir. Bütün Dünyayı etkisi altına alan salgın etkilerine rağmen üretimdeki artış ve ihracat rakanlarının bir önceki yıla göre artış göstermesi de   büyük umut verici. Açıklanan listeye göre listeye giren Uğur Soğutma Makinalari Sanayi ve Ticaret A.Ş, Kaltun Madencilik San. Nak. ve Akaryakıt Ticaret A.Ş, Jantsa Jant San. ve Ticaret A.Ş, USK Kimya A.Ş, Alabanda Madencilik Dış Ticaret A.Ş, Kırlıoğlu Tarımsal Ürünler Gıda İnşaat Sanayi Ticaret A.Ş tebrik ediyor, başarıda emeği bulunan yöneticilerinden çalışanlarına kadar herkesi kutluyor teşekkür ediyorum. Aydın'lı firmalarımızın çok daha fazladının önümüzdeki yıllarda listede olacağına inancımız tamdır. "Çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden,rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar." sözü ile ekonomik bağımsızlığın ve güçlü olmanın milli kodlarını bizlere miras bırakan Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ümüzün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti Devletimizin yüzüncü yılına, Güçlü siyaset, Lider Türkiye, Hedef 2023 ilkelerinde; Cumhur İttifakı disiplininde Büyük ve güçlü Türkiye ülküsüne ilerliyoruz."dedi.

GÜNCEL HABERLER İÇİN TIKLAYINIZ

Kaynak: HABER MERKEZİ
Yorumlar (0)