banner25

banner24

KILIÇDAROĞLU UŞAK'TA GEÇİM SIKINTISI NEDENİYLE İNTİHAR EDEN ESNAFIN AİLESİNİ ZİYARET ETTİ

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 3 Şubat’ta ekonomik sıkıntılar nedeniyle intihar eden 2 çocuk babası anahtarcı Reşat Keskin'in ailesini ziyaret etti. Reşat Keskin'in Babası Çetin Keskin ile görüşen Kılıçdaroğlu aileye baş sağlığı ve sabır diledi.

GÜNDEM 11.03.2021, 14:45
KILIÇDAROĞLU UŞAK'TA GEÇİM SIKINTISI NEDENİYLE İNTİHAR EDEN ESNAFIN AİLESİNİ ZİYARET ETTİ

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 3 Şubat’ta ekonomik sıkıntılar nedeniyle intihar eden 2 çocuk babası anahtarcı Reşat Keskin'in ailesini ziyaret etti. Reşat Keskin'in Babası Çetin Keskin ile işyerinde görüşen Kılıçdaroğlu aileye baş sağlığı ve sabır diledi.

Kılıçdaroğlu, Uşak ziyaretinde 3 Şubat 2021 günü ekonomik sıkıntıları yüzünden intihar eden anahtarcı 2 çocuk babası Reşat Keskin’in ailesini anahtarcı dükkanında ziyaret etti. Aileye başsağlığı dileyen Kılıçdaroğlu, “Allah sabır versin. İnşallah herkesin huzur içinde yaşayacağı, mutlu olduğu, kazandığı güzel bir Türkiye inşa ederiz. İsteriz ki herkes huzur içinde görevini, işini yapsın. Geliri olsun, çocukları kendilerinden daha iyi yerlerde, gelir elde eden makamlara sahip olsunlar. İnşallah bunu yapacağız. Moralinizi bozmayın, Türkiye güzel bir ülkedir. İnşallah huzur içinde yaşayacağız” diye konuştu. Baba Çetin Keskin de "Genel Başkanım çok sağ olun, dostlar sağ olsun" dedi.

 

 

Yorumlar (0)