SULTANGAZİ'DE YÜKSEK SESLE MÜZİK DİNLEYENLERİ UYARAN POLİSE SALDIRAN 8 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

İstanbul'un Sultangazi ilçesinde yüksek sesle müzik dinleyen kişileri uyarmaya gelen polislere, plastik sandalye, taş ve sopalarla saldırdıkları iddiası ile 8 kişi gözaltına alındı.

GÜNDEM 28.08.2021, 16:35
SULTANGAZİ'DE YÜKSEK SESLE MÜZİK DİNLEYENLERİ UYARAN POLİSE SALDIRAN 8 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

İstanbul'un Sultangazi ilçesinde yüksek sesle müzik dinleyen kişileri uyarmaya gelen polislere; plastik sandalye, taş ve sopalarla saldırdıkları iddiası ile 8 kişi gözaltına alındı.

İl Emniyet Müdürlüğü'nden verilen bilgiye göre; Sultangazi Esentepe Mahallesi’nde dün gece 21.30 sularında yüksek sesli müzik açan ve çevreyi rahatsız eden kalabalık grubu uyarmak için olay yerine giden polis ekipleri saldırıya uğramış ve 4 polis memuru hafif şekilde yaralanmıştı. Polis memurlarına plastik sandalye, sopa ve taşlarla saldıran grupta kimliği tespit edilen 7 kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınan C.A, Ö.Y, M.A, C.G, V.A, K.T, B.Y. ve E.Y. isimli şüpheliler ifadeleri alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

Emniyetteki işlemleri tamamlanan şüpheliler adliyeye sevk edildi. Polis ekiplerinin olayla ilgili başlattığı çalışmaların ise sürdüğü bildirildi.

 

 

Yorumlar (0)