Bahçelievler sınırları içindeki Şirinevler Mahallesi Kazım Karabekir Caddesi’ndeki bir binanın beşinci katındaki dairede patlama meydana geldi. Patlamanın etkisiyle binadan kopan molozlar orada bulunan araçların üstüne düşerken, çevredeki bazı binaların camları da kırıldı.

Sokak üzerinde bulunan bir ağaç da patlamadan dolayı bir aracın üstüne devrildi. İstanbul Valiliği tarafından doğalgaz kaynaklı olduğu belirtilen patlama sonrası  çok sayıda ambulans sevk edildi. Ancak itfaiye yetkilileri patlamanın nedeninin henüz belli olmadığını söyledi.

Tahir Elçi cinayeti davası ertelendi Tahir Elçi cinayeti davası ertelendi

İKİ KİŞİ ÖLDÜ, DÖRT KİŞİ AĞIR YARALANDI

İlk bilgilere göre iki kişi öldü, ikisi ağır dört kişi yaralandı. Ekiplerin binadaki müdahalesi devam ediyor. Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır, “Patlama doğalgaz kaynaklı, binalar boşaltılıyor, çevrede tahliye işlemi yapılıyor” dedi.  (sözcü)

@aydinhaberlericom

Aydın Haberleri Umurlu'da sokağın nabzını tuttu ⭕ Umurlu'da yaşayan vatandaşların talep ve şikayetlerini sorduk ⭕ Umurlu sakinleri mahallenin gelişemediğinden yakındı 🗣️"15 yıldır hiç yatırım almıyoruz, el birliğiyle varoş oldu Umurlu"

♬ orijinal ses - AYDIN HABERLERİ