Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, bu sene futbolcu satışından 50 milyon avroya yakın gelir beklediklerini söyledi. Koç, dünyaca ünlü sanatçı Dario Moreno’nun evinin restore edildikten sonra Fenerbahçeliler Derneği Kültür Merkezi olarak kullanılması için gerçekleştirilen açılışa katıldı.

Gazetecilere açıklama yapan Koç, 19 Temmuz Fenerbahçeliler Günü’nde her yıl bir yerde olmaya çalıştığını, İzmir’e de yeni lokalin açılışına geldiğini ve yerini çok beğendiğini söyledi. Gazetecilerin futbol takımıyla ilgili transferleri sorması üzerine Koç, transferle ilgili büyük beklentiler yaratıldığını, beklentilerin karşılanmadığı zaman da “olmadı, yapamadılar” haline getirilmek istendiğini belirtti.

OYUNCULARIMIZA YÜKSEK DERECEDE İLGİ VAR’

Adım adım gittiklerini anlatan Koç, şöyle konuştu: “Hiçbir sezonda transfer penceresinin bu kadar erken bir döneminde bu kadar çok nokta atışı yapılmamıştı. Becao’dan sonra herhalde belli bir frene basıp önümüzdeki haftaki maçı atlatıp ondan sonra geri kalan eksiklikleri gidereceğiz. Tabi transfer yapmak kadar satmak da önemli. Elimizdeki futbolculara gerek Almanya’dan gerek Amerika’dan gerek Orta Doğu’da gerek Avrupa’da değişik oyuncularımıza yüksek derecede ilgi var. O da bizi sevindiriyor. Çünkü sadece almakla olmaz, satmanız da lazım. Bu sene tahminim, 45-50 milyon avro bandında satış yaparız diye düşünüyoruz. İnşallah kısmet olur. Onları da tabi doğru kullanmamız gerekiyor. İnşallah yeni aldığımız transferlerimiz de arzuladığımız katma değeri, seviyeyi, kaliteyi arttırmaya katkı sağlarlar. Sadece Fenerbahçe için değil Türk futbolu için yeni sezon hayırlı uğurlu olsun.” (SÖZCÜ)

@aydinhaberlericom ⭕İYİ Parti Aydın İl Başkanı Recep Taner, merak edilenleri Aydın Haberleri’ne anlattı ⭕"Şu anda partimizin üyesidir partimizde devam etmektedir ama yarın ne olacak bilemeyiz" ⭕"Seçime 8 ay kaldı, İncirliova ve Aydın hizmet beklemekte" ⭕"Vatandaşlar hizmetlerdeki aksamalardan yarın hesap sorar, onu da unutmayalım" #aydinhaberleri #voxpoptr #efeler #iyiparti ♬ orijinal ses - AYDIN HABERLERİ