HABER: SEHER DAMLA KÖROĞLU

Aydın'ın Köşk ilçesinde 2009-2019 yılları arasında belediye başkanlığı yapan Rıfat Kadri Kılınç, bağımsız aday olduğunu açıkladı. AK Parti'den aday gösterilmeyen Kılınç'ın bağımsız olarak seçime girmesinin ilçede dengeleri değiştirebileği konuşulmaya başlandı. Bu durumun seçim sandıklarına ne şekilde yansıyacağı ise merak konusu oldu. 

Aydınlılar Tekstil Park ve Mimar Sinan Park’ı hakkında ne düşünüyor? Aydınlılar Tekstil Park ve Mimar Sinan Park’ı hakkında ne düşünüyor?

"MİLLETE RAĞMEN İKTİDAR OLUNMAZ"

Kılınç, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada ise, “AK Parti Genel Merkezi’nden yapılan açıklama çerçevesinde Köşk Belediye Başkanlığı’na aday gösterilmediğimizi öğrenmiş bulunmaktayız. Biz on yıl boyunca Köşk’te birçok yapılamaz denilen icraatlara ve eserlere imza attık. Yolları yeniden inşa ettik. Birçok projeyi başarıyla tamamladık. Millete rağmen iktidar olunmaz diyoruz. Halkımızın yoğun teveccühü üzerine yine inşallah size geliyoruz. Sandığa geliyoruz. Dualarınızı, desteğinizi bekliyoruz. 'Kaldığımız yerden hizmete devam' diyoruz. Bu vesileyle Bağımsız Köşk Belediye Başkan Adaylığımı açıklıyorum” ifadeleri ni kullandı. 

SİYASET HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Editör: Tuğba Aydın