HABER MERKEZİ

Yüzlerce ürün ve seçenek uygun fiyatlarıyla Centrum Ofis Market'te! Yüzlerce ürün ve seçenek uygun fiyatlarıyla Centrum Ofis Market'te!

Selçuk ilçesindeki Pamucak mevkiinde başlayan ve Aydın’ın Kuşadası ilçesine sıçrayan yangında birçok ekip sabah saatlerine kadar alanda çalışmalar gerçekleştirdi. Görevleri esnasında yangın bölgesinde kalan vatandaşların birçoğu, çevre il ve ilçelerdeki hastanelere kaldırıldı. Tedbir amaçlı hastaneye kaldırılan vatandaşlar ve yangın müdahale ekipleri ziyaret edildi. Aydın İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul Kuşadası Devlet Hastanesi’ne gelerek geçmiş olsun dileklerini iletti. 

GEREKLİ TEDBİRLER ALINDI

Sağlık Hizmetleri Başkan ve Yardımcısı ile hastane yönetiminin eşlik ettiği ziyarette, yangından etkilenen ekiplerin sağlık durumu hakkında bilgi alındı. Öte yandan yangının ilk başladığı andan itibaren 10 adet 112 Acil Sağlık ekibi, 2 adet UMKE timi, 1 Acil Müdahale Aracı, 1 UMKE Lojistik Aracı ve 41 sağlık personelinin yangın bölgesinde görev aldığını ve hazır vaziyette faaliyet göstererek, gerekli tedbirlerin alındığına da değinildi.

Editör: Tuğba Aydın