31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala saha çalışmalarını sürdüren Burak Pehlivan, Efeler Belediyesi personellerini ziyaret etti. Sabahın erken saatlerinde Temizlik İşleri şantiyesinden başladığı ziyaretlerinde personellerden destek istedi. 

Pehl3

“FAZLA MESAİ HERKESE EŞİT VERİLECEK”

Temizlik işleri ve Fen işleri şantiyelerinde konuşan Pehlivan, “Pazar günü yapılacak yerel seçimlerde sizlerin desteğini istiyorum. Sizlerin tüm sorunlarınızı biliyorum Öncelikle hiçbir kimseyi çalışanımızı işten çıkartmayacağız. Bu konudaki kaygılarınızı çok iyi biliyorum. Çıkarılan dedikodulara kesinlikle itibar etmeyiniz. Gönlünüz rahat olsun. Ayrıca; Yapacağımız ara protokollerle maaşlarınızda iyileştirme yapacağız. Refah düzeyiniz arttıracağız. Geriye dönük tüm alacaklarınızı ödeyeceğiz. Temizlik işlerinde haftalık çalışma saatlerinizi fazla mesailerinizi herkese eşit olarak vereceğiz.

Pehl1

Banka promosyonlarınızı şeffaf şekilde yapacağız. Göreve geldikten sonra kimseye mobing uygulamayacağız. Kimseye zorla sosyal medyada paylaşım yaptırmayacağız. Kimseye zorla partiye üye olmasını istemeyeceğiz. Bu şantiyede bizim adımıza konuşan kişilere itibar etmeyin. Kimseyle gizli anlaşmamız da yok pazarlığımız da yok. Bizim burada bir adamımız da yok, algı ve dedikodulara inanmayın bana güvenin. Birlikte karar verip kentimizi birlikte yöneteceğiz.

Adaletli şeffaf tüm haklarınızı alabildiğiniz bir Başkan olacağıma sizlere Burka Pehlivan sözü veriyor desteklerinizi istiyorum” dedi. 

Pehl2

Vali Canbolat'tan 23 Nisan mesajı Vali Canbolat'tan 23 Nisan mesajı

“MEMURLARIMIZIN TÜM HAKLARINI FAZLASIYLA VERECEĞİZ”

Şantiye ziyaretlerinin ardından Belediye Binasında görev yapan personelleri de ziyaret eden Pehlivan, “Belediye personeli hemşehrilerimize hangi görüş ve düşüncede olursa olsun ayrımcılık yapılmayacağının sözünü veriyorum. Göreve başladığımız anda; Memurlarımızın tüm haklarını fazlasıyla vereceğiz. Sosyal denge tazminatlarınızı en üst dereceden alacaklar. Memur personellerimize liyakate dayalı, huzurlu bir çalışma ortamını en kısa zamanda tesis edeceğiz. Kapısı her zaman açık, istediğiniz zaman ulaşabileceğiniz bir Başkan olacağım. Kentimizi birlikte yöneteceğiz! Adaletli, şeffaf ve tüm haklarınızı alabildiğiniz bir Başkan olacağıma söz veriyorum” diye konuştu.