Söke TARİŞ Pamuk Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Özer, Söke'de gerçekleştirilen tarımsal sulama konulu toplantıda yaratılmak istenen algıya karşı sosyal medya hesabı üzerinden açıklamada bulundu. 

Oluşturulmak istenen algının Söke'ye ve Sökelilere ihanet olduğunu anlatan Özer, açıklamasında şu ifadelere yer veri;

"16.08.2023 tarihinde Söke Tariş Pamuk Kooperatifi olarak Söke'de gerçekleştirilen tarımsal sulama konulu toplantıya davet edildik. Temsil ettiğim Söke Tariş Pamuk Kooperatifi olarak çiftçimizin sulama konusunda hassasiyetlerini dile getirmek adına katıldığımız toplantıda hiç bir siyasi ismi yada kamu kurumlarını eleştirmek için gerçekleştirildiği konusunu katiyetle kabul etmiyoruz.

Sulama gündemi dışında Söke Ovası Sulama Birliği eski müdürünün görev değişikliği üzerinden AK Parti Aydın Milletvekili Sn. Mustafa Savaş'a yönelik bir tepki oluştuğuyla ilgili kamuoyunda yer alan haberler hiç bir şekilde gerçeği yansıtmamaktadır.

Gazeteciler İzmir Basın Kampı'nda yol aramaya devam ediyor Gazeteciler İzmir Basın Kampı'nda yol aramaya devam ediyor

Biz Söke Tariş Pamuk Kooperatifi olarak Sökemizin geleceği için Sn. Mustafa Savaş başta olmak üzere tüm siyasetçilerimiz ve kamu kuruluşlarımızla birlikte ve omuz omuza çalışmaya hazırız.

Maksat Söke kazansın demekse Siyasileri kendine siper ederek onlar üzerinden şahsi çıkarlarını ve her tür şer oyunu oynayabileceğini düşünenler, kendinize hizmet etmeye çalışıyorsunuz biliyoruz. Lakin Sökemize Sökelilere İhanet ediyorsunuz bunu da kamuoyunun bilgisine samimiyetle arz ederiz."