banner25

banner24

SILA VE TEOMAN’DAN HATAY’DA CUMHURİYET BAYRAMI’NA ÖZEL KONSER

Türkiye’nin sevilen iki sanatçısı Sıla ve Teoman, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda Hatay’da EXPO alanlarında hayranları ile buluştu.

YURT 30.10.2022, 16:42
SILA VE TEOMAN’DAN HATAY’DA CUMHURİYET BAYRAMI’NA ÖZEL KONSER

Türkiye’nin sevilen iki sanatçısı Sıla ve Teoman, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda Hatay’da EXPO alanlarında hayranları ile buluştu.

Cumhuriyetin ilan edilişinin 99. yıl dönümünde EXPO alanlarında sevenleri ile bir araya gelen Sıla ve Teoman binlerce Hataylıya unutamayacakları bir gece yaşattı. Antakya’da sahne alan Sıla, “Afitap”, “İnşallah”, “Saki” ve “Yan Benimle” gibi sevilen şarkılarını hayranları ile birlikte seslendirerek Cumhuriyet coşkusunu Hataylılar ile birlikte yaşadı.

Hatay’ın özel bir şehir olduğunu ve bu özel günde konser vermiş olduğundan dolayı oldukça mutlu olduğunu ifade eden Sıla, herkesin Cumhuriyet Bayramı’nı kutladı. HBB Başkan Vekili Murat Hayzaran, herkesin bayramını kutlayarak Sıla’ya çiçek hediye etti.

İskenderun’da da Teoman konserinde EXPO alanlarını dolduran Hataylılar, sevilen sanatçının şarkılarına hep bir ağızdan eşlik ederek eğlendi. Yediden yetmişe binlerce kişinin katıldığı konserde, güçlü performansıyla hayranlarına keyifli bir akşam yaşatan Teoman, Cumhuriyet Bayramı’nı kutlayarak gecenin ilerleyen saatlerine kadar şarkılarını seslendirdi.

“SEVGİLİ ATATÜRK’E VE SİLAH ARKADAŞLARINI MİNNET VE ŞÜKRANLARIMIZI SUNUYORUM”

Teoman’a çiçek hediye eden Cumhuriyet Halk Partisi Hatay Milletvekili Suzan Şahin; “Sevgili Atatürk’e ve silah arkadaşlarını minnet ve şükranlarımızı sunuyorum. Ayrıca bugün iki bayramınız var, birisi Cumhuriyet Bayramı bir de siz gençlere hediye edilen Teoman ile iki bayramı bir arada yaşıyoruz. Sevgili Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’a Expo etkinliklerinde ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda sizleri Teoman ile buluşturduğu için ve iki bayramı bir arada yaşattığı için çok çok teşekkür ediyoruz” dedi.

LÜTFÜ SAVAŞ ETKİNLİĞE BAĞLANDI

Cumhuriyet coşkusu ile Hataylıların yaşadığı keyifli gece Antakya ve Arsuz EXPO alanın da havai fişek gösterileri ile devam etti. Gecenin sürpriz olan ve led ekranlardan halk ile buluşan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajı ile tüm vatandaşların bayramını kutladı.

İskenderun’daki konser sonunda “Sarı Saçlım Mavi Gözlüm” şarkısı eşliğinde Arsuz Expo alanında görev yapan güvenlik görevlilerinin sahnede açtıkları Türk bayrağı, konserin bitmesine rağmen alanda bulunan binlerce kişiyi coşturdu.

 

Yorumlar (0)